Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yunus Optik & Lens Merkezi

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
seçenekler arasından onaylanan logo
eleştirilerinizi alabilir miyim?

Benzer konular

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bencede doğru bi seçim ama keşki mavi kullansaydn eline sağlık güzel olmuş.gözün içindeki yunus fikri hoşuma gitti.

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle eline sağlık arkadasım. ama çalışmanda başka bir yerden bi esinlenme yaşadınmı logonu ilk gördüğümde aynı isimle market logosu aklıma geldi ve benzerlik gördüm sanırım..başarılar

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle eline sağlık arkadasım. ama çalışmanda başka bir yerden bi esinlenme yaşadınmı logonu ilk gördüğümde aynı isimle market logosu aklıma geldi ve benzerlik gördüm sanırım..başarılar

hmmm ilginç :surprised:
çalışma araştırma yapılmadan çizildi
yunuslar hazır vektör kullanılan brush benim tarafımdan corelde yapıldı :wink:
ayrıca esinlenecek olsa idim
arayacağım anahtar kelime kesinlikle yunus olmazdı
(göz, gözlük, optik vs... var iken...)
dolayısı ile de bahsettiğin market logosunu bulmam imkansız :emo1:

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle tebrikler güzel bi çalışma ama izninle bi kaç noktaya değinmek isterim.

bi kere logo güzel ve amacına uygun olmuş özellikle yunuslarla yapman harika bi fikir fakat benim düşüncem daha iyi bi fonta seçseydin ve lens merkezini de ince bi yazıyla sade kullansan daha şık dururdu gibime geliyo ama onaylanmış zaten ....başarılar dilerim ...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Anahtar kelimelere bakmaksızın Diğer firmalarla benzerlik olup olmadığına bakmanı öneriyorum arkadaşım .Gelelim çalışmana ;
Gözdeki yunus espirisi güzel renklerde oynama yapmanı tavsiye ederim.Çok soluk kalmış.
Optik denince elbette eczane havasında kırmızı beyaz renkler gelsede mavi tonlarıyla uğraşırsan güzel olucaktır. eline sağlık.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle tebrikler güzel bi çalışma ama izninle bi kaç noktaya değinmek isterim.

bi kere logo güzel ve amacına uygun olmuş özellikle yunuslarla yapman harika bi fikir fakat benim düşüncem daha iyi bi fonta seçseydin ve lens merkezini de ince bi yazıyla sade kullansan daha şık dururdu gibime geliyo ama onaylanmış zaten ....başarılar dilerim ...

yorumun için teşekkür ederim
aslında ince karakter taraftarıyımdır
şık durduğu hususunda hemfikiriz
yalnız son noktayı müşteri koydu
rahat okunmasını istedi

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
önerini dikkate alacağım yalnız bunun için nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında fikrim yok :surprised:

Demek istediğim yunusları bir logoda kullanıcaksan.
İDO gibi büyük firmalardada mevcut olan bir iconu dikkatli kullanmalısın
Elbette anahtar kelimlerinle kısıtlı olmaması icin sana genel bir tarama yapmanı kast etmiştim. Yanlış anlaşılma olmasın. kolay gelsin.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumun için teşekkür ederim
aslında ince karakter taraftarıyımdır
şık durduğu hususunda hemfikiriz
yalnız son noktayı müşteri koydu
rahat okunmasını istedi

rica ederim her zaman.

müşteri konusuna gelince emin ol o konuda bende çok sıkıntı çekiyorum ama maalesef her zaman haklılar bizimde görevimiz en iyi çalışmayı en iyi sunumla ikna etmek.... ve sanada bu durumda hak veriyorum...

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığı ilk gördüğümde böyle bir logo ile karşılaşıcağımı düşünmüştüm. akside olmadı. ama hoş olmuş ben turuncu rengi yakıştıramadım sadece. mavi ağırlıklı olsu daha güzel olurdu. eline sağlık

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
başlığı ilk gördüğümde böyle bir logo ile karşılaşıcağımı düşünmüştüm. akside olmadı. ama hoş olmuş ben turuncu rengi yakıştıramadım sadece. mavi ağırlıklı olsu daha güzel olurdu. eline sağlık

tşk ederim
dipnot o turuncu değil bayrak kırmızı :)