Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yurtdışı Ajans Deneyimli freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

magicboy82

🌱Yeni Üye🌱
Yurtdışı Ajans Deneyimli freelance Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: photoshop:Ileri seviye
Illustrator: Orta seviye
Freehand:ileri seviye
Indesign:eek:rta seviye
After effect:Temel seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 1983 Kadikoy dogumluyum 2007 Görsel iletişim tasarım mezunuyum.2008-2010 yıllarında Toronto/Kanada bulunan farklı reklam ajanslarında Jr.art director ve Art director luk yaptım.Ajanslarda Fotoğraf çekimlerinde ve ürün çekimlerinde bulundum ve çekimlerini yaptım bu konuda da bilgiliyim ve fotoğraf üzerime kendimce çalışmalarım devam etmektedir.Tasarımlarımı müşterinin istediği tarihte ve zamanında yetiştiririm.

E-posta: bluemagiclife@hotmail.com

Telefon: 0541 471 35 33

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

magicboy82

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer Tasarım ve Danışmanlık hizmeti. - Türkiye Geneli

Freelancer Tasarım ve Danışmanlık hizmeti.

Program/Seviye: Photoshop : Çok iyi
İllustrator : Çok iyi
Freehand: Çok iyi
İndersign: iyi

Pazarlama aktiveleri,kurumsal sorumluluk projeleri hazırlanması,Etkinlik hizmetleri , markalaşma alanında danışmanlık.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Yurtdışında reklam ajansında 3 sene çalıştıktan sonra Şuanda kurumsal bir firmada kurumsal iletişim ve pazarlama uzmanı olarak çalışıyorum.Vizyonu açık ve yeni tasarım trendlerini takip etmekteyim.Çalıştığım firmamda grafik tasarım-reklam işlerini ve pazarlama aktivitelerini yürütmekteyim.Boş zamanlarımda freelancer olarak işler almak ve kalitemi sizlere kanıtlamak isterim.Katalog,brosür, vs tüm basılı materyallerin tasarımlarını ve baskılarını yaptırabilirim.Kurumsal iletişim konusunda ve pazarlama trendleri hakkında şirketinize danışmalık yapabilirim.

Detaylı bilgi olarak Mail ve Telefonla iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: mertersoz83@gmail.com

Telefon: 0507 961 57 54