Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

(zeytin etiketi)gemlik yağlı sele zeytini

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteri çok BEĞENDİ AMA SİZDENDE YORUM BEKLİYORUM...:peace1:
BİRDE ACIMASIZ YORUM YAPMAYIN OLURMU..:angel:

64419355ym9.jpg

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
64419355ym9lw9.jpg

oy oy güzel olmuş çalışma ellerine sağlık ama çok yeşil kullanmışsın renkler biri birine çok birmiş. sağ taraftaki yazılar çok sırıtmış ya keske çalışmanın sol kenarına yerleştirseydin. yapmış oldun simetri kesimi sağ tarafa vereseydin yazılar ortadada kalmazdı. neyse güzel olmuş çalışman müşteri beyendiyse sorun yok. bizim için önemli olan müşterinin memnuniyeti :) ellerine sağlık

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
çalışma fena değil de, teknik sıkıntıları var, o logoyu ve Sunma Zeytinleri yazısını emboss ve gölgelerle nasıl bastırmayı düşünüyorsunuz... 1 mm kalınlığında bir yazıya -ki tahminimce en az 3 renk kullanılmış orada - efekt uygulama gereği duymamalıydınız...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar teknik sıkıntı oldugunu bende biliyorum.Bir logo bana ait degil onun için çalışmayı istiyerek yapmadım ve yeşil istediler fonu onun için .bende logoyu efek vererek altına fonla logoyu ayırmak istedim sadece.

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

perplex

🌱Yeni Üye🌱
çalışma fena değil emegine eline sağlık. Müşterinin de hoşuna gitmiş.
Ama bazı skıntılar var. "Gemlik yağlı sele" yazısını biraz daha ön plana çıkarabilirdin. Logonun rengi ile zeminin rengi birbirine çok yakın. Zeminin rengini daha değşik bi renk düşünüp logoyu biraz daha belli edebilirdin.
İçindekiler yazısını sağa dayalı yapabilirdin böyle sanki biraz ortada kalmış. Ama her şeye rağmen genel olarak baktığında güzel gözüküyor. Eline sağlık.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle müşterinin begenmesine senin adına sevindim arkadasım..
Ancak Fontlarda sıkıntı var arkadaslarımın önerilerini dikkate almanı tavsiye ederim gercekten daha güzel olucakır.Fontları herzaman bir bütün düşünmelsin. emeğine sağlık.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız için teşekkürler.Perplex arkadaşım demişsin yukarıdada belirtim logo ve fon rengi aynı ama benim istegim degildi müşteri fonu yeşil istedigi için yaptım yoksa başka renk kulansaydım gayet hoş olurdu logo da ön plana çıkarDI.

ÖNERİLERİNİZ VE YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRKELER ARKADAŞLAR...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
ürün adı çalışmaya göre zayıf kalmış eeğine sağlık

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzel bir araya getirmişsin ama logo üzerindeki efekt yüzündenn sönük durumda ..zemindeki renk çok tatlı ama logoya yakın tonda olması sıkıntı yaratmış gerisi güzeleline sağlık :)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yukarıdada belirtim sıkıntılar benden kaynaklanan nedenlerden degildi.Bana kalsa çalışma renk böle olmaz ve yazılar daha farklı yazardım yerleştirirdim.yorumlarınız için çook teşekkür ederim

Başka yorum yapan yokmu...?

selin güzel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Etiket SÜPER
ama sağ taraftaki yazıları sağdan blok yapıp alt alta gerekecek şekilde sağdan bloklu yapsan daha iyi olur. yazıların biri sağda biri solda güzel durmamış.
Renkler çok güzel

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fontlar biraz sorunlu üzerinde oynama yaparsanız daha iyi şeyler çıkabilir.
Birde logo renklerle bütünleştirilmese daha iyi olurdu.
Müşteri beğendiyse sorun yok, emeğinize sağlık.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız için sagolun arkadaşlar..teşekkürler.

kesseskes

🌱Yeni Üye🌱
bence sıfırdan bi tasarım daha yap eger onu beyenmezsen bunu kullanırsın.

yapıcı olmaya çalıştım yanlış anlamazsın umarım.

iyi çalışmalar.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yoo kesinlikle yoruma açık olmasan başarılı olamasın hayata zaten.Başka kişiler başka düşünceler insana yol gösterir insanlar eksiklerini ve hatalarını görürler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşların söylediği konudan başka bir yere dikkat çekmek istiyorum. Bilindiği gibi Gemlik Zeytini dünyanın en iyi sofralık zeytini olarak bilinir. Bu zeytinin diğer zeytinlerden ayıran görsel farklılığı buruşuk (baskılı) olmasıdır. Fakat kullanmış olduğunuz çalışmadaki görseliniz Gemlik Zeytini değildir.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlız bir şeye dikkat çekmek istiyorum etiketeki fotograf gemlik yağlı sele zeytini.sadece gemlik zeytini degil arada fark var inşallah bu farkıda göz önünde bulundurursunuz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlız bir şeye dikkat çekmek istiyorum etiketeki fotograf gemlik yağlı sele zeytini.sadece gemlik zeytini degil arada fark var inşallah bu farkıda göz önünde bulundurursunuz.

Hiç Gemlik Yağlı Sele Zeytini gördünüz mü?