Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zümre tasarım

senistedin

🌱Yeni Üye🌱
zzznm8.jpg

ben sizler kadar profesyonel değilim arkadaşlar yeniyim yorumlarını bekliyorum ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
zümrenin fontunu değiştirmelisiniz... pek şık görünmüyor... ayrıca illa ki tangram şeklini kullanacaksanız orantısını daha iyi ayarlamalısınız... ve tasarım yazısı... bu kadar harf arasına espas vermek hoş değil... çok yayılmış... bana kalırsa biraz logo sitelerinde araştırma yapın... biraz uğraşırsanız mutlaka ki bundan çok daha iyisini yapabilirsiniz...

♾️Grafik Gurusu♾️
ben göremeyen üyelerimiz için çalışmayı tekrardan ekleyeyim...

zzznm8.jpg

senistedin

🌱Yeni Üye🌱
tşkler :::AmbrosiA::: ben hep öyle ekliyordum sanırım burda biraz daha farklı ;)

♾️Grafik Gurusu♾️
nokia kutu çalışmanızda hangi linki kopyalamanız gerektiğini yazdım... bundan sonra sorun çıkmayacaktır sanıyorum...

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
zümre için kullandığın font göze çok hoş gelmiyor, tabi bu göz benimki. tasarım kelimesini o kadar ayırman da kelimenin etkisini azaltıyor. sonuçta 2 kelimemiz var elimizde. zümre ki özel isim ve tasrım. bu da işinizi ifade ediyor. onun için tasarımsal niteliği daha yüksek alternatifler denemenizi öneririm. fazla uzun sürmeyecek bir internet araması ile çok farklı tasarımlarla karşılaşacağınızdan eminim. elinize sağlık.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş...font değişik olsa daha farklı olur...