Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d logo

ozkankilic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sonhalicopy.jpg

bi arkadaşıma yanlış olmasın 7-10 dk içinde yaptığım çok detayina girmediğim ama hoş bir görüntü yakaladığım bir logo çalişmam.

inceliyenlere teşekkürler

Benzer konular

yeakca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yeakca.com
Logo ve 3d logo nedir? Araştırmanı ve incelemeni tavsiye ederim.

hardz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hgrafik.net
Olmamış. Çalışmalısın bence üzerinde. Çok karışık , okunma zorluğu çekilen bir çalışma olmuş.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben logoya benzetememdim ya bide aşırı karmaşık göz yoruyor her zaman sadelikten yanayımdır.Emeğine sağlık...

ozkankilic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu logo bi counter strike takımı için hazırlamiş olduğum bir çalişmadir.

bir firma veyahut ajans için yapmiş olduğum bir çalişma değildir.

Dolayısı ile Şiddet ve Aksiyonla dolu bir CS takimi için Sade bir logo hazirliyamazdim.
ama hata bende ne için bu logoyu hazirladiğimi söylemedim.

logo ve 3D logo nedir diye söylemişsiniz. siz saniyormusunuzki ben bunu resimlerden olusturdum ?.bu tamamen %100 cinema4D programi ile yapmiş olduğum bir çalişmadir her noktasi 3D dir. poligon poligon 3d modelleme yaptim.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com

Dolayısı ile Şiddet ve Aksiyonla dolu bir CS takimi için Sade bir logo hazirliyamazdim.

logo ve 3D logo nedir diye söylemişsiniz. siz saniyormusunuzki ben bunu resimlerden olusturdum ?.bu tamamen %100 cinema4D programi ile yapmiş olduğum bir çalişmadir her noktasi 3D dir. poligon poligon 3d modelleme yaptim.

Çalışmanıza 3D diyebilmeniz için 3 Boyutlu olması gerekirki sizin yaptığınız çalışma 3 Boyutlu değildir.

Cinema4D de yapmış olmanız poligon, poligon oluşturmanız bunu 3 Boyutlu olduğu anlamına getirmez.

Logo olduğunu ifade etmişiniz lakin logo olduğu konusunda terettütlerim var her ne için yapmış olsanızda logo diyebilmeniz için Logotype ve amblem kuralları bunun kastını söyler.

Yinede bir emek uğraş vermişiniz güzel bir çalışma ortaya çıkmış elinize emeğinize sağlık başarınızın devamını dilerim.

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
gizli ye çooook katıldım bu konuda ayrıca eleştrilere karşı yaklaşımınızı da beğenmedim fikir soruyorsanız fikri alırsınız sormuyorsanız siz haklısınız yada kısaca vaouw süper olmuş diyebiliriz.

hardz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hgrafik.net

Gelelim şimdi bir counter strike takımının logosu konusuna..

6 Sene Boyunca Online & Offline Gaming işiyle çok fazla haşır neşir olmuş bir kişiyim. Türkiye'de Steam nedir bilinmezken biz almanya serverlarında maç yapardık :) Türkiye'dede az çok adım çıkmıştır. Organizasyon & Turnuva Ve Etkinlik portalımda vardı. Ve 6-7 Senelik CS hayatımda aksiyon olacak diye karışık ve okunmaz bir logo tasarlandığını hiç görmedim. Eğer CS takımıysa "gaming" ile alakalı bir logo tasarlamınızı öneririm. Wallpaper tarzında bir logo değil.Kimse de çıkıp bu logo cs takımı için hazırlandı kurumsal bir logo değil demesin.. Ya senin gaming'den haberin yok, yada interneti sadece kendi emellerin için kullanan birisisin. SK-Gaming'ten tut (İsviçre Takımı) wemade.fox ( Japonya Takımı ) ve Türkiye'dende örnek verecek olursak Dark Passage gibi takımların logosunda böyle birşey gördün mü sen arkadaşım ? Ayrıca senin o "kibar (!)" uslubuna karşılık olarak böyle bir üslubla cevap vermeyi tercih ettim ki nasıl olduğunu belki anlayabilirsin diye.Burda sunduğunuz çalışmalara bakarken ve yorum katarken sizi aşağılamak , küçük düşürmek , küçümser gözle bakmak için yapmıyoruz bu işi. Çok güzel bir kardeşimiz çalışma yüklemiş, bizde bakıp ne olduğuna dair yorumumuzu yapıp ne yapman gerektiğini söylüyoruz. Madem ki eleştiri sevmiyorsun o zaman çalışmanıda buraya koymak zorunda değilsin.

Ayrıca logon 3d değil , gizli arkadaşıma tamamen katılmakla beraber bir kaç şey eklemek istiyorum.
3d Logo dediğimiz olayda 3 boyut anlayışı konuya hakimdir.Çalışmalarda derinlik vardır.Konu başlığını yanlış koymuşsun ve ne yaptığını bilmediğin için sanırım 3d logo diye savunmaya devam ediyorsun.4D Cinema Logo Tasarım diye konu başlığını açsan gereksiz polemiklere girmezsiniz :)

Saygılar. Çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim.

Son düzenleme: