Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arda Emlak Logo

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bugün boş vaktimde yaptığım logo boş zamanlarımı genelde logo yaparak değerlendiriyorum logo konusunda kendimi geliştirmek için buda ayrı bir logo çalışması böyle bir firma yok kafamdan yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım öncelikle şunu sölemeliyimki logo çok buyuk ve yazı küçük kalmış bence baştaki a harfinden yola cıkarak bişeyler yap çatı fikri artık sürekli kullanılıyor ve basitleştiriyor diyer bi emlakcıdan farkın kalmıyor bu logo catıyı bu şekilde kullanmak daha öncedende yapıldıgı için akılda kalıcı olamazsın farklı bişeyler denesen daha hoş olur diye duşunuyorum

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
burda vermek ve anlatmak istediğim çatıyı A şekliden kullandım ARDA EMLAK adında ve A harfini çatı şeklinde belirgin şekilde kullanmak istedim farklı birşey anlatmaktı seninde dediğin gibi çatı klasik ama ben burda çatıyı başka bir şekilde işlediğimi düşünüyorum yorumun için tşk ederim dikkate alıcam söylediklerini şunuda söylim logoları ve yazıları bukadar büyük ebatta tutuyorumki sitede çok ufak gözükmesin diye sanırım ondan ebatlar oldukça büyük gözüküp hoş görüntü vermiyolar

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
son çalışma diğerinden iyi. Ama casmin inde dediği gibi farklı çalışmalar dene derim.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arda nın baş harfini o çatı olarak dizayn et daha hoş durur ve farklı görünür hemyazı kaybolmaz şeklin içinde

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
İkinci çalışman daha iyi.