Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basit Bir Template Çalısması (= Gürcan GÜNAY

Cengizhan1

🌱Yeni Üye🌱
Ana Sayfa Bölümü
anasayfaaq0.jpg

Biyografi Bölümü

biyografigi7.jpg

Mp3 Bölümü

mp3xl9.jpg

Soldaki Kutucuğa Duyurular Vs. eklencek Sitenin Kodlanmıs halidir. Yerel Bi sanatcı ıcını Yaptım. (=

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
başlikta da belirttiğiniz gibi basit bir çalişma olmuş.. internette portfolio olarak aratirsaniz, yapmayı amaçladiğiniz site için fikir edinebileceğiniz bir çok çalişma bulabilirsiniz.. yani kisacasi biraz daha çalişmalisiniz..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Sizinde belirttiğiniz gibi çok basit kalmiş. Biraz daha özverili çalışıp örnekleri incelerseniz faydalı olacağını düşünüyorum.

Cengizhan1

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlaırnız İçin Tskler. Forum Dil,eğlence Dil Sadece Bi tanıtım Sitesi okadar Fazla Biseyler katmaya gerek yok diye dusundum Resimler Eklenicek Okadar. Genelde İstedikleri Bicimde yapmaya CAlısıyorum Görüsleriniz İcin Tskler bu şekilde Kendimi Geliştircem Tabi (=

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Forum Dil,eğlence Dil Sadece Bi tanıtım Sitesi okadar Fazla Biseyler katmaya gerek yok diye dusundum Resimler Eklenicek Okadar.(=

yapmiş olduğunuz her iş sizin referansinizdir..

x : siteyi kime yaptirdin?
XX: Cengizhan diye birine
XX: niye noldu ki ?
x : hiiiiç, aklimda bulunsun herhangi bir şekilde karşılaşırsak teklifini direk reddedebilmek için :)

Cengizhan1

🌱Yeni Üye🌱
yapmiş olduğunuz her iş sizin referansinizdir..

x : siteyi kime yaptirdin?
XX: Cengizhan diye birine
XX: niye noldu ki ?
x : hiiiiç, aklimda bulunsun herhangi bir şekilde karşılaşırsak teklifini direk reddedebilmek için :)

Bi Tuhaf oldum (=..

Sizce ne kata bilirim Biraz Yardımcı olurmusunuz?

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
bence birşeyler katmayin! araştirip inceleyerek yeni bir tasarim yapin..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz de biliyorsun basit bir çalışma oldugunu, başlangıç için fena değil.Yapılan web site örneklerini inceleyin, deneme yapın, araştırın.Görünüm olarak çok karışık tasarım olarak çok basit duruyor, yinede emeğinize sağlık.İnceledikçe yeni şeyler öğreniceksiniz ileride daha iyi çalışmalar yapabileceğinize inanıyorum.

Kolay gelsin.

Free CSS Tempalte indirip yaparsanız hiç yoktan daha iyidir. Bence bu çalışmayı kullanmayın.

Hazır birşeyler kullanmasını önermişsiniz.Sizce birşeyleri çok iyi yapabilmesi için herşeyin basitinden kendi çabasıyla başlaması; kendi ürünleriyle, kendi hayal gücüyle birşeyler üretmesi iyi olmaz mı?...Bence bunun için daha çok incelemeli, daha çok araştırmalı...kolayı seçmek kolaya alıştırır ama asla iyi olana ve olması gerekene götürmez!(Şahsi fikrim)Birşeyleri editlemek sadece o işi yapmaktır; yeni bir ürün ortaya koymak değildir.

Teşekkürler yorumunuz için.

Son düzenleme: