Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir kaç tıpografık çalışmam

Vcdmer

🌱Yeni Üye🌱
dadaafi351pf6.jpg

dadacopylr2.jpg

Benzer konular

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalar güzel olmus benm en çok birinci hoşuma gitti

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
uğraşmışsın emeğine sağlık ama daha iyisini yapabilrsin diye düşünüyorum

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok hoş olmuşlar emeğinize sağlık....

Vcdmer

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkürler arkadaşlar ..dha ıyısı için çalışıcam

fixel

🌱Yeni Üye🌱
ilk çalışmanız için fontların çok çeşitli olması ve arkaplandaki yazı ve rengi yüzünden orada büyük bir karmaşa olduğunu, gözün yorulduğunu ve mantığının zor kavrandığını söylemek istiyorum. Yanlız ikinci çalışma ona göre daha dingin ve sade... Daha uyumlu fontlarla daha güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum başarılar elinize düşüncenize sağlık...

seevgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışmalr elinize sağlık ..

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmanız için fontların çok çeşitli olması ve arkaplandaki yazı ve rengi yüzünden orada büyük bir karmaşa olduğunu, gözün yorulduğunu ve mantığının zor kavrandığını söylemek istiyorum. Yanlız ikinci çalışma ona göre daha dingin ve sade... Daha uyumlu fontlarla daha güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum başarılar elinize düşüncenize sağlık...

fixel'e katılıyorum. Birinci çalışmaya gerçekten çok fazla bi karmaşa hakim.
Gerçekten "Değişik" olmuş :D İkincisiyse onun tam zıttı. Gereğinden fazla sade duruyor bence.
(naçizane yorumlarım)

Eline sağlık. İyi çalışmalar dilerim. :smile:

yunusumdur

🌱Yeni Üye🌱
Bence biraz araştırma yapıp, gözünü geliştirmelisin.. Tipografi sadece farklı fontlarda aynı yazıları , çeşitli yerlere yazma sanatı değildir. Görsel yönden kuvvetli tasarımlar üretmektir. Tek farkı sadece yazı karakterleri kullanılarak oluşturulmasıdır.
önerim yazıların şekilleriyle bu kadar sınırlı kalma, örneğin, 6 tane A harfini gerektiği şekilde yerleştirebilirsen ortaya bir Eşek figürü bile çıkarabilirsin. ;) Ne demek istediğimi anlamışsınıdr umarım..

Vcdmer

🌱Yeni Üye🌱
yorumun için saol yunusum EŞŞEK fıgurlerını harflerden cıkarmak için düşünmeye bile gerek yok zaten ;)

yalnızımm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence biraz karısık ve düzensiz yerleştirilmiş sonuçta tipografik çalişmada çok fazla dagınık harfler kullanılması hem gözü yorar hemde ilk görmemiz gerekeni göremeyiz biraz arastırma yaparsan daha iyi olabilir çalimaların basarılar dilerim :)