Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cenkerbey gözünden KDZ EREĞLİ

Benzer konular

sevim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)Süpersin harika ...
EREĞLİ gibi biyer varmı :>
Küçük avrupa kenti:>

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
4. fotoğrafında ufuk çizgisini sağa doğru eğik görmüşsün onun dışında
gereksiz öğeleri karenin içine almamanı öneririm mesela 3. kare, sol alttaki örnek gibi.
son fotoğraftaki ışığı beğenmedim birde.
onların dışında pek fotoğraftan anlamam o yüzden iyi diyebilirim.
Ellerine sağlık.

Handyrix

🌱Yeni Üye🌱
evet çok güzel bir yer resimlerdeki atatürk heykelinin önünde inegöl mehter takımı ile konser vermiştik :):):)

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bir yer hep söylerlerdi bi türlü kısmet olmadı gelmek:(
cenker en çok merak ettiğim yer tepede olan türk bayrağının olduğu yer neresi orası? inş. gelirsek orada güzel bir çay içirisin artık

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
orası göztepe gel çay ısmarlarız sadece bayrka değil büyük bir atatürk silüeti var orda gece görüntüsünü bulabilirsem yada çekerbilirsem bir ara gönderirim gelen bütün arkaaşlar bu taraf gelsinler çay ısmarlarım

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
"
Arkadaşlar, photoshop ta bir A4 açıp buna bir google imageden zemin ve ilginç bir font ile yazı yazıp sonrada biraz kabartma efekti verip peşine grafikerler.net adresine ekleyip nasıl olmuş bu arkadaşlar demeye benzemiş.
Yani neye ?
Yukarıda bahsettiğim olay bir grafik tasarımmıdır EVET
grafik tasarımın sanatsal boyutumudur HAYIR

Fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek ve paylaşmak güzeldir ama Kültür Sanat bölümü Fotoğraf başlığında bu gibi il tanıtımları yersizdir. "

Yaşadığımız yerleri mutlaka tanıtalım ama uygun başlık altında olmasına özen gösterelim.

nazli_1004

🌱Yeni Üye🌱
cenkerbey ereğlide reklamcı varmı sen nerde çalışıyosun bildiğim kadarıyla yok hangi okul bitirdin sen?

samirasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kısmetse bir daha ki tatilimde ilk gelmek istediğim yer. Çok güzel resimler teşekkürler.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
"
Arkadaşlar, photoshop ta bir A4 açıp buna bir google imageden zemin ve ilginç bir font ile yazı yazıp sonrada biraz kabartma efekti verip peşine grafikerler.net adresine ekleyip nasıl olmuş bu arkadaşlar demeye benzemiş.
Yani neye ?
Yukarıda bahsettiğim olay bir grafik tasarımmıdır EVET
grafik tasarımın sanatsal boyutumudur HAYIR

Fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek ve paylaşmak güzeldir ama Kültür Sanat bölümü Fotoğraf başlığında bu gibi il tanıtımları yersizdir. "

Yaşadığımız yerleri mutlaka tanıtalım ama uygun başlık altında olmasına özen gösterelim.
saolun arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim bunca zamandır her boşluğumda resim çekiyorum bu sanatı öğrenmek için ve paylaşıyorum
ki sizin gibi arkadaşlar yorumlasın bizde yanlışımızı bilelim diyebilirsinki yanlış ışık kadraj kötü anlarım ama bu sizin yaptığınız grpphoto eleştri değil suçlamadır eleştri yanlış olanı kalıba sokup doğru ve iyi olanı çıkarmaktır eleştri bu amacla yapılır yinede o değerli vaktiniz bana ayırdığınız için teşekür ederim yukarıdaki bir grafik tasarımmıdır hayır
o bir fotoğraftır sanatsal boyutu olsun yada olmasın sadece bir fotoğraf
diğer arkadaşlara cevaben evet ereğlide reklamcı var hemde parmakla sayılamayacak kadar çok
teşekkür ederim gelicek arkadaşlar pm atsın çınar altında çay ve nargile ısmarlarım

Son düzenleme:

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
El emeği ile sanatı ayıran bir çizgi vardır. Burada sunmuş olduğunuz çalışmalar çizgi altındadır. Çizgi üstü diye nitelendiriyorsanız hiç bir lafım yok.

Herkes kendi mahallesini, caddesini,ağacını çeksin yayınlasın Kültür sanat bölümünde. Bende bu bölüme eklenen konuları sanatsal bakış yönüm ile değerlendirmeyim.

Çizgi altı olduğunu kabul ediyorsanız.
O zaman graficafe bölümüne memleketim manzaraları, paylaşmak istediklerim gibi uygun bir bölüme ekleyebilirsiniz.

Umarım anlaşılabilmişimdir. Kimseyi suçladığımı sanmıyorum.

"" saolun arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim bunca zamandır her boşluğumda resim çekiyorum bu sanatı öğrenmek için ""

Yorum yok...