Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

diji12

🌱Yeni Üye🌱
Carriages are disconnected?

Arkadaslar Roland sp540 v kullaniyorum 16 metrelik baskinin sonunda Carriages are disconnected? mesaji aldim.Makina durup sinyal vermeye basladi sebep ne olabilir.Herkese iyi calismalar

hsolmaz

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler, biz bir adet leopard marka konika 512 6 renk makine aldık.makineyi kurup çalıştıracak bir eleman arıyoruz.
makine edirnede.kurulum ücreti ve yol masrafları dahil bize bir teklif verin.
selamlar

deatleon

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, biz şirketimize dış mekan makina arıyoruz, HP 9000'i tavsiye ettiler, birde mimaki diye bir marka daha var, ilk defa bu tür makina alacağız tavsiyeniz ne olabilir...

Orjinal JAPON Seiko Baskı Kafa Grubu SPT Baskı Kafası: SPT 510-35PL

Baskı Kafası Sayısı: 8 Adet SPT 510-35PL Kafa

Maksimum Baskı Genişliği: 3,200 mm

Otomatik Malzeme Besleme Sistemi: Mevcut (80kg Maksimum Malzeme Ağırlığı)

Otomatik Temizleme Sistemi: Pozitif ve Negatif Basınç Temizliği, Tıkanmayı Önleyen Flash Fonksiyonu
al sana makına sasma ve bastığın baskıların tümünü babanın oğluna sat iç mekan diye
bir şey daha var bu onemli işte
gongzeng makınalar için herkes demediğini birakmamış yaaa
ben saatte 37 metre kar baskı alıyorum ve hp 5500 kalıtesinde isteyene ispatı da hazır
kullanmakta zorlanana arkadaşlara yardımcı olmaktan da zevk duyarım

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Orjinal JAPON Seiko Baskı Kafa Grubu SPT Baskı Kafası: SPT 510-35PL

Baskı Kafası Sayısı: 8 Adet SPT 510-35PL Kafa

Maksimum Baskı Genişliği: 3,200 mm

Otomatik Malzeme Besleme Sistemi: Mevcut (80kg Maksimum Malzeme Ağırlığı)

Otomatik Temizleme Sistemi: Pozitif ve Negatif Basınç Temizliği, Tıkanmayı Önleyen Flash Fonksiyonu
al sana makına sasma ve bastığın baskıların tümünü babanın oğluna sat iç mekan diye
bir şey daha var bu onemli işte
gongzeng makınalar için herkes demediğini birakmamış yaaa
ben saatte 37 metre kar baskı alıyorum ve hp 5500 kalıtesinde isteyene ispatı da hazır
kullanmakta zorlanana arkadaşlara yardımcı olmaktan da zevk duyarım

HP5500 makinen varmı? Yoksa ben bir datayı HP5500 de basayım. Kendisi 8 pl olur. Sonra ver adresini gelip senin oradada baslım dataları yan yana koyalım ispatla görelim olurmu?

Murat Okumus

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar bende mimaki jv3 160s var rip olarak PosterPrint var 2 aydir makinayi calistirmaya ugrasiyorum sonunda basardim simdi problemim baski kalitesi JPG olarak baskiyaveriyorum zemini grafigi normal basiyor ama resimleri cok kötü basiyor bana bir yardim lütfen....

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
infiniti hata kodu 16

arkadaşım infiniti makinam var baskı yaparken maikanın baskı kafası ortaya geldi ve durdu makina kilitlendi. açıp kapatıyorum yine aynı kafayı çekmiyor. menü ekranının sadece ışığı yanıyor yazılar yok. tüm sensörlerini temizledim yine olmadı. malzeme saran sensörleri çıkartıp kafa ve elektronik kartların ordaki sensörle değiştirdim yine olmadı bu hata kıdu 16 nedir bileniniz varmı yardımcı olursanız sevinirim. forumada açtım ama birde size sorayım. Saygılarımla

dutdut

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar myjet 3208 xaar128 plus kullanıyorum. kalibrasyonu en iyi ne şekilde yapabilirim. bu konuda döküman aradım fakat bulamadım. bilen arkadaşların bu kalibrasyon olayını, mantığını ve nasıl yapabileceğimiz konusunu yazmasını rica ederim.

saygılar.

tuceng

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dgı dıgıstar 62

enkoderi ne kadar acaba ve elinizde varmı

kalibra

🌱Yeni Üye🌱
slm coookkkk acıl lutfen cok zor durumdayım zhongye marka xaar kafa makınam var.
boya tanklarından boyayı dısarı atıyor. bordlarını degıstırıp yenısını taktım fakat aynı sorun devam edıyor.

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
slm coookkkk acıl lutfen cok zor durumdayım zhongye marka xaar kafa makınam var.
boya tanklarından boyayı dısarı atıyor. bordlarını degıstırıp yenısını taktım fakat aynı sorun devam edıyor.

Bütün renkler mi dışarıya taşırıyor yoksa sadece bir renk mi?
Eğer sadece bir renk ise subtank(kafaların arka tarafındaki küçük boya tankının şamadırasını kontrol et).
Hepsi taşırıyor ise carriage board, boya boardu yada beyaz data kablosundan yapabilir.

reklamciagbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
HP 9000 den anlayan arkadaş varmı acaba, 1180 hata koduyla sistem error veriyor... Defalarca aç kapa yaptıktan sonra düzeliyor... Sürekli olarak Wipper cleaning mesajı vermeye başladı... Wipper temizlendikten kısa bir süre sonra tekrar aynı mesajı vermeye devam ediyor...

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
HP 9000 den anlayan arkadaş varmı acaba, 1180 hata koduyla sistem error veriyor... Defalarca aç kapa yaptıktan sonra düzeliyor... Sürekli olarak Wipper cleaning mesajı vermeye başladı... Wipper temizlendikten kısa bir süre sonra tekrar aynı mesajı vermeye devam ediyor...

Kafaların altında bulunan servis istasyonu motorunun hatası. Motor servis istasyonunu yukarı aşağı hareket ettiriyor. Sol yan kapağı sökün plastik dişliler göreceksiniz temizlenecek yerleri temizleyin yağlancak yerleri yağlayın problem geçecek. Sakın kafayı hareket ettiren metal kayışın dişlisini ve ayrıca kafayı harket ettiren motoru yağlamayın.

reklamciagbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kafaların altında bulunan servis istasyonu motorunun hatası. Motor servis istasyonunu yukarı aşağı hareket ettiriyor. Sol yan kapağı sökün plastik dişliler göreceksiniz temizlenecek yerleri temizleyin yağlancak yerleri yağlayın problem geçecek. Sakın kafayı hareket ettiren metal kayışın dişlisini ve ayrıca kafayı harket ettiren motoru yağlamayın.

"Sol yan kapak" derken, kafanın üzerindeki kapaktanmı bahsediyoruz... Wipper danmı... Son soru olarakta nasıl bir yağ kullanmalıyız... İlginiz için teşekkür ederim...

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
"Sol yan kapak" derken, kafanın üzerindeki kapaktanmı bahsediyoruz... Wipper danmı... Son soru olarakta nasıl bir yağ kullanmalıyız... İlginiz için teşekkür ederim...

Kafanın oradaki kapakları sökün. Sol taraftaki Kafanın altına oturan sevis istasyonunu yukarı kaldırmayı sağlayan motor hatası. Viperlar sağda o değil. Ince makine yağı.

reklamciagbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kafanın oradaki kapakları sökün. Sol taraftaki Kafanın altına oturan sevis istasyonunu yukarı kaldırmayı sağlayan motor hatası. Viperlar sağda o değil. Ince makine yağı.

Yarın arıyacağım sizi şimdide "services needed, viper cleaning" yazmaya başladı ekranda...

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Yarın arıyacağım sizi şimdide "services needed, viper cleaning" yazmaya başladı ekranda...

service menusune girip viper clenning yapın bu sefer sağ taraftaki viperlar yukarı çıkacak viperları(lastikleri) temizleyin. Bazen viperların yukarı çıkmasını sağlayan motor dişlisi ve kayışıda sıkışma yapabiliyor. sağ tarafıda iyice temizleyin.

reklamciagbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
service menusune girip viper clenning yapın bu sefer sağ taraftaki viperlar yukarı çıkacak viperları(lastikleri) temizleyin. Bazen viperların yukarı çıkmasını sağlayan motor dişlisi ve kayışıda sıkışma yapabiliyor. sağ tarafıda iyice temizleyin.

Vipperin süngeri kurumuş duvardaki ufo yüzünden... Islattık sorun düzeldi...:rofl:
İlginize teşekkür ederim...

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaw optimum bu eski seiko yeni hp 9000 leri servis problemleri yüzünden vutekin şu yeni satıcısına kaptırmadınızmı?

kaya4040

🌱Yeni Üye🌱
slm eurotech kin jetto 320 lik modelinden anlayan varmı yardımcı olursanız sevinirim