Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
merhaba... benim infiniti marka 1.60 lık xaar kafa makinem var. dün baskı yaparken kafalar baskı malzemesine değdi ve kafalarının 2 tanesinin altındaki zar gibi olan plastik çıktı. pörç yaptığımda boya akıtıyor ama baskıya girdiğinde baskı yapmıyor. servisine sorduğumda kafayı atmamı istediler. yeni kafa da tanesi 490 dolarmış.

benim ricam, bu kafaların altındaki zar gibi olan plastiği tekrar kafaya takamaz mıyız bulup? bu konuda yardımcı olablirseniz sevinirm.

kolay gelsin...

tabaka kafaya tekrar yapışmaz ancak kullanılmaz diyede birşey yok. Teknik servis sizinle uğraşmak istemiyor anladıgım kadarı ıle. Voltajlarını bır derece yukseltın PÖRÇ :) dediğiniz olayda kafa tıkalı bile olsa basınç yapar. Baskıda belli olur. voltajlarını yukselt baskı almayı dene. olmadı irtibata geç ;)

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
kafa temizlemek için istanbulda firmanın birinde solisyon satılıyor.satıcının dediğine göre bir gece hortumlara solisyonu verdikten sonra,sabah solventle solisyonu akıttıktan sonra açılıcagını söyluyor.ne kadar dogru bu.ciddiye almalımıyım.yada bendeki %70 porformanslı çalışan kafaları nasıl açabilirim.yardımcı olursan cok sevinirim.

Solisyon solventten ince ama keskin kuvvetli olmayan bir maddedir. Çözüntü imkanı kuvvetlidir. Kafaların ıcıne gıren tortuları, duvarlarındakı bırıkıntılerı parcalar dısa cıkmasını saglar. Ancak sıfır yapmaz! Kafalarında bır problem yoksa eger baskıyı ıdare eder bır sekılde alıyorsan %90lara cıkartmak ıcın kendını yıpratma. Kafaların zaten belırlı bır omru vardır. Metrekaresını tamamlamıs kafaya sen ne yaparsan yap randıman alamazsın. Bılmedıgınız maddelerı kafalarla temas ettırmeyın. Sen bakımını bıraz daha ozenlı yap zamanla %80e gelır ama daha fazlasını beklemekte yanlıs olur. Madde acmaz demıyorum acar ama gecıcı bır temızlık saglar.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
merhabalar. benim printmaster(gongzheng) marka 320 lik baskı makinem var. 1 6xaar kafa ancak 4 kafa tıukalı suan 12 kafa kullanıyorum. bu 12 kafada tıkanıklık yok ama baskıda çizgiler meydana geliyor. voltaj ayarı nasıl yapılıyor biliyormusnuz. voltajlarla ilgili hiçbir bilgim yok

Son düzenleme:

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
direk voltajı sordum ama başka ne gibi bir sorun olabilir. ortam sıcaklığı baskı için ideal. tavsiye edilen boyayı kullanıyorum.

solvent43

🌱Yeni Üye🌱
ınfınıtı kafa sorunu

slm ınfınıtı yf 1560 320 makinem var baskoda kafalarım devamlı tıkanıyor voltaj düşürüyorum olmuyor yükseltiyom olmuyor ne yapmam gerekli tşkler

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm infinity yf1232 III 128 XAAR 12 KAFALI MAKİNAMIN SİYAH VE MAVİ KAFALARINDA BASKI ESNASINDA DUMAN YAPIYOR SORUN NERDEN KAYNAKLANIR
KULLANDIĞIM BOYA TECİNG ORTAM SICAKLIĞIM 25 DERECE
VOLTAJ AYARI İYİ

celta99

🌱Yeni Üye🌱
Son düzenleme:

akon

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle selamlar Bizde Partner EDUSA 320x 720 DPI digital baski makinesi var.
sorunumuz şu:

makinayi aldigimiz firmadan aldigimiz boyalar ile netice alamiyoruz. 12 XAAR Kafa bir makina bildiginiz uzere. Ozellikle %Magenta ve %Sari karisiminda elde edilen kirmizi renk kirmizi gibi degil. Boya degisimine girmek istiyoruz oneriniz ne olabilir. XAAR kafalar icin boya marka onerileriniz nelerdir?
Bu arada makinamizin kafalari degisti Sifir Km. yani

ugur-karakoc

🌱Yeni Üye🌱
merhaba myjet 128 xaar 320cm makinam var ama kafanın 1 tıkandı napmam lasım tam kırmızı vermiyor baskılarda

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
direk voltajı sordum ama başka ne gibi bir sorun olabilir. ortam sıcaklığı baskı için ideal. tavsiye edilen boyayı kullanıyorum.

gongzheng marka makınelerde kafa voltaj degerlerı makıne tarafından portla ayarlanır. anakartın uzerınde bulunan porttan voltaj ayarı yapabılrısın ama duruma mutlak suretle teknık servıs mudahale etmelı hata yaparsan gerı donusu olmaz.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
slm ınfınıtı yf 1560 320 makinem var baskoda kafalarım devamlı tıkanıyor voltaj düşürüyorum olmuyor yükseltiyom olmuyor ne yapmam gerekli tşkler

ıyı bır bakım yap ve boyalarınızı yere yakın tutmayın. havalar nemlı ve soguk ortam sıcaklıgına artık dıkkat etmek gereklı. en onemlı etkende baskıda kesıntıye yol acan baskı odasındakı nem ve sıcaklıktır.

byeva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ıyı bır bakım yap ve boyalarınızı yere yakın tutmayın. havalar nemlı ve soguk ortam sıcaklıgına artık dıkkat etmek gereklı. en onemlı etkende baskıda kesıntıye yol acan baskı odasındakı nem ve sıcaklıktır.

arkadaşlarımıza çok iyi yardımcı olduğunuz için arakadaşlar adına tsk ederim
benim de sizden küçük bir ricam var benım makınam 3,20lik myjet baskısı cok iyi modeline ve markasına göre ama 605cmlik folyo baskımızda 2,5cm kısaltarak basıyor baskı bitişinde her hangi bir anormellik yok tam baskı yapıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

huseyinguel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba almanya duisburg dayim hp designjet makinam var 01003600000800 bu hata kodunu veriyor halledebilirmiyiz acil cvp bekliyorum

mcakmaklar

🌱Yeni Üye🌱
selamlar, encad 850 yazıcı için kartuş arıyorum ve maalesef bulamıyorum lexmark ın bir yazıcı modelinin kartuşunun chipsiz olarak uyduğuna dair bir duyum aldım konu hakkında bilginiz varmıdır

abdullahkeskin

🌱Yeni Üye🌱
roland xj 740 la sj 740 arasındaki farklar vede hangi makina daha iidir

mrb bana yardımcı olursanız çok sevinirim
ben rolan marka makina almak istiyorum ama hangi makinayı almam gerektiğine karar veremedim ki ben çok fazla makinadan anlamam sadece roland ın xj 740 modelini kullandım
bunun için rolan xj 740 la sj 740 arasında ne gibi farklılıklar vardır.
hengi modeli daha ii dir.
hangi modeli daha kaliteli baskı verir
soruma cvp verirseniz çok minnettar kalacağım

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
slm bende roland xc 540 var. Sabah makinayı açtığımda 0080 motor eror diye mesaj çıkıyor. 7-8 kez aç kapa yapıyorum. Aynı hata mesajını veriyor. Daha sonra kafayı az hareket ettirip açıp kapatıyorum. Ve çalışmaya başlıyor. Bu hatayı ara sıra baskı bittikten sonrada veriyor. Problem ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

greenarrow

🌱Yeni Üye🌱
baskımda çizgiler çıkıyor

merhaba.chalanger marka baskı makinemde ince beyaz çzgiler çıkıyor genelde kırmızı renk lerde çıkıyor yardım edebilirmisiniz.makinem 6 renklidir.

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
yardımmm:S

beyaz zemin bi çalışmanın hali hazırdaki atılan stroke, baskı makinesinin programına gelince yok oluyo. infiniti marka 320lik makinemiz. ama niçin benim attığım çizgiler orda görünmüyor görünmesi için neresinden ayarlamak gerekir.

yardım lütfen

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
arkadaşlarımıza çok iyi yardımcı olduğunuz için arakadaşlar adına tsk ederim
benim de sizden küçük bir ricam var benım makınam 3,20lik myjet baskısı cok iyi modeline ve markasına göre ama 605cmlik folyo baskımızda 2,5cm kısaltarak basıyor baskı bitişinde her hangi bir anormellik yok tam baskı yapıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

slm. teşekkürlerin için saol. amaç yardımcı olmak zaten. Şimdi konuya gelelim bu kısa baskılar STEP ayarından kaynaklanıyor. Az bir binme bile olsa fark etmediğiniz sonlarda kısalmalara yol açabiliyor. Malzemeye göre step ayarı yapmanız gerekmekte. iyi çalışmalar.