Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash animasyon fiyatları?

botenur

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
flash animasyon fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlarr...
5-10 dakikalık bir animasyonun fiyatı nedir?
genel olarak ücretlendirme nasıl yapılıyor?
şimdiden teşekkürler...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Projenin içeriği, flash animasyonun içeriği...5 ila 10 dakika arasında kocaman bir 5 dakika var yinede... Kullanılacağı alan nedir..?

botenur

🌱Yeni Üye🌱
5 dakikalık diyelim o zaman. eğitim amaçlı bir animasyon olacak.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
5 dakikalık diyelim o zaman. eğitim amaçlı bir animasyon olacak.

Çok bilgilendirdiniz.. Tebrik ederim. Eğitim amaçlı olması 25.000 Tl olmasına yeterli..:p

Ama açıklayıcı bir konu değil. Konsept nedir, neler kullanılacak, materyalleriniz hazırmı, bir çok soruya tek cevap olmamalı..Fiyatlandırmak için açıklayıcı olmanız şart..

botenur

🌱Yeni Üye🌱
barış konulu bir animasyon 5 dakikalık olacak. Adobe flash cs3 te hazırlayacağım. Tabi ps dan da yararlanırım :p yeterli mi ?

Son düzenleme:

botenur

🌱Yeni Üye🌱
Çok bilgilendirdiniz.. Tebrik ederim. Eğitim amaçlı olması 25.000 Tl olmasına yeterli..:p

Ama açıklayıcı bir konu değil. Konsept nedir, neler kullanılacak, materyalleriniz hazırmı, bir çok soruya tek cevap olmamalı..Fiyatlandırmak için açıklayıcı olmanız şart..

bu arada daha materyal hazırlamadım.

ea430

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm her zaman müşterilerime ve genel bilgi talebine bulunan herkesten ufeçık bişey rica ediyorum ve/veya ediyoruz.
arkadaşım yalnış anlama ama fiyatlandırma sistemi çok farklıdır.
eğer birilerin size yanrımcı olmasını istiyorsanız.
öncelikle konunuzu detaylı birşekilde açıklayınız.

örnek. ben flash animasyonlu web sitesi yapıyorum ve fiyatlandırmayıda aşağıdaki sisteme göre değerlendiriyorum.
a. çekim
b. sayfa sayısı
c. eklecenek ve yazalacak temin (yazı)
ç. forum
yani çekimi yapmasam fiyat daha ucuz gelir.
sayfa adedi az olursa ve zamanımı az alırsa daha düşük olur. kısacası harcanacak zamana ve yapılan masrafa göre fiyat verilir.

Matthys

🌱Yeni Üye🌱
fiyatı belirleyen bir çok etken mevcut. öncelikle süreyi ve boyutu belirlemeniz gerekiyor. 2d animasyonlar için 3-4dk bir video 1000-1500₺ civarında bir şey tutar. 3 boyutlu için ihtiyaçlarınıza göre 40000₺'ye kadar çıkabilir. önemli olan nasıl bir şey istediğinizdir. https://www.tanitimvideo.net/animasyon-fiyatlari/ adresinden videonuzu hesaplatabilirsiniz. fiyatların neye göre değiştiği de aynı adreste anlatılmış. sayfayı incelerseniz fikir sahibi olursunuz