Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete Reklam Çalışması

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar gazetede yayınlanması için yapmış olduğum reklam çalışmalarından 2 tanesi hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Her türlü eleştiriye açığım. Şimdiden teşekkürler...

1.si

ilanmc5.jpg

2.si

ilan4yb5.jpg

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1.cisi çok güzel o etiketi nasıl yaptınız
tebrikler

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar emeğine sağlık

ama

birinci çalışmanda resimde otomobili anımsatacak bir ibare yok.. adamların arkasından araba olsa o elemanlar arabadan inse ve polatın yürüyüşü gibi karizma olsa nasıl olurdu.. (tamamen hayalgücü)....

yani bence orda adamlar yerine otomobil kullansan bende daha şık olacak..

emeğine sağlık tekrar...

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışmalar emeğine sağlık

ama

birinci çalışmanda resimde otomobili anımsatacak bir ibare yok.. adamların arkasından araba olsa o elemanlar arabadan inse ve polatın yürüyüşü gibi karizma olsa nasıl olurdu.. (tamamen hayalgücü)....

yani bence orda adamlar yerine otomobil kullansan bende daha şık olacak..

emeğine sağlık tekrar...

Teşekkürler arkadaşım ama dikkat ettiysen 2 çalışmada da araba kullanmadım, sıradan bi reklam olurdu bence o zaman, amacım değişik bi yolla anlatmaktı. Oraya güsel bi Renault araba koyup da bi reklam çalışması yapabilirdim ama bilmiyorum çok sıradan olur diye kullanmak istemedim. Teşekkür ederim yorumların için ;)

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sxc.hu bu adresi biliyorum teşekkürler ama ben diğerini sormuştum (Nucat'ın dediği adresi)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Bu sitenin ücretsiz dowland bölümü yok mu?

Çok bedavacı olmayın canım. Biraz paranıza kıyın, zaten sonra internete gördüm esinlendim oluyor:) Bunlar para karşığı satılan görsellerdir. Hayal gücü yeteneği olan başka grafik tasarımcılar tarfindan para kazanmak üzere, çizemeyen operatorlere, yardımlaşma paylaşma degil, emek karşigi ticarettir.
Burada paylasim adı altında bir çok örnek görüyorum. Adam eklemis vektör bilmem ne diye, birisi satın almış , bir diğerine vermiş, oda buraya ekliyor... Birilerinin ekmeklerini paylaşama adı altında gasp ediyoruz.
Türkeyeden de bu sitelere görsel gönderip ekmek yiyen, hayatını idam eden grafikerler var.

Son düzenleme:

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok bedavacı olmayın canım. Biraz paranıza kıyın, zaten sonra internete gördüm esinlendim oluyor:) Bunlar para karşığı satılan görsellerdir. Hayal gücü yeteneği olan başka grafik tasarımcılar tarfindan para kazanmak üzere, çizemeyen operatorlere, yardımlaşma paylaşma degil, emek karşigi ticarettir.
Burada paylasim adı altında bir çok örnek görüyorum. Adam eklemis vektör bilmem ne diye, birisi satın almış , bir diğerine vermiş, oda buraya ekliyor... Birilerinin ekmeklerini paylaşama adı altında gasp ediyoruz.
Türkeyeden de bu sitelere görsel gönderip ekmek yiyen, hayatını idam eden grafikerler var.

sizde biraz kapitalist ruh hissettim o zaman hiçbirşeyi paylaşmayalım ver parayı al tasarımı diyelim. Üyelik ücretli olsun bu sitelere de.. Parası olmayan iş yapamasın resimlere bile bakamasın. Yasak kardeşim. Yasak yasak yasak...
Belki siz bu anlayışta değilsiniz ama sıkıldım bu yasaklardan ve parayı veren düdüğü çalar söylentilerinden...
Herkes emeğini satacak diye bişey yok benim emek verdiğim işi başkası da kullanabilir...
O bana kalmış bir durum seviyorum paylaşmayı...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
sizde biraz kapitalist ruh hissettim o zaman hiçbirşeyi paylaşmayalım ver parayı al tasarımı diyelim. Üyelik ücretli olsun bu sitelere de.. Parası olmayan iş yapamasın resimlere bile bakamasın. Yasak kardeşim. Yasak yasak yasak...
Belki siz bu anlayışta değilsiniz ama sıkıldım bu yasaklardan ve parayı veren düdüğü çalar söylentilerinden...
Herkes emeğini satacak diye bişey yok benim emek verdiğim işi başkası da kullanabilir...
O bana kalmış bir durum seviyorum paylaşmayı...

Size göde paylaşmak bana göre hırsızlık, emek ihlali.... Konu başlığına uygun olmayan bir yerde fikirlerimizi yazıyoruz. Konuyu açan arkadaşa saygısızlık olmasın, Lütfen konu ile ilgi görüşlerimizi sizin açacagınızyeni bir forum sayfasında tartışalım.

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili NUCAT sizinle ayrı düşüncede olabiliriz ama siz benim ustamsınız çalışmalarını beğeni ile takip ediyorum.. Ama paylaşmak her zaman güzeldir.
Konuyu açan arkadaştan da özür diliyorum alakasız konuştuğum için

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlar için çok teşkkürler arkadaşlar..

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet güzel olmuşlar... teşekkürler paylaşım için.

SoysaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geliştirilebilecek calısmalar

Eline saglık