Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete Reklam Çalışması

ulala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.guneyege.net
Aslında doğru yeremi açtım bilmiyorum. Gazetede kullanılmak üzere dikey bir reklam çalışması. Görüş ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
bence güzel olmuş...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
tasarım açısından güzel fakar gazetenin sayfasına göre düşünürske ebatlarında sorun yaratabilir ve kadının boyutlardan dışa taşması dizgiciler açısından zorluk çakartır..
paylaşım için teşekkürler
ellerine emeğine sağlık

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
fotoğraf estetik duruyor, yazı karakterlerinin rengi de uygun bence , hernekadar uzaktan zor okunuyor gibi dursada birde gazeteden bakmak gerek.. Bu arada zeminde uyum sağlamış, hoş gözüküyor eline sağlık..

ulala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.guneyege.net
düzeltilmiş ve büyük boyu yeniden koyulmuştur.Bu arada çalışmanın ebatı 8x26,5 cm'dir.

artistik.jpg
By metmaster at 2010-03-01[/IMG]

seabis

🌟Usta Tasarımcı🌟
Saç ve ayakta dekupe sorunu var. Yada feather ile mi sildin. Oraları sorunlu işin.

ulala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.guneyege.net
Saç ve ayakta dekupe sorunu var. Yada feather ile mi sildin. Oraları sorunlu işin.

Ne yazık ki bulunduğum bölgede istedikleri reklamların görsellerini temin etmekte zorlanıyor insanlar. genelde tarama argümanla iş istiyorlar. fotoğraf markanın kendi fotoğrafı internetten bulundu ama kalitesi düşüktü, 2 feather verince de kenarlardan dağılma yaptı. 0 feather ile yapılan iş ise benim hoşuma gitmiyor özellikle düşük kaliteli işlerde, kesim yerlerinde kılçık vari görüntüler çok ortaya çıkıyor.

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emek verilmiş bir çalışma, elinize sağlık