Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gençleştirme çalışmam nasıl olmuş

muzo2123

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gençleştirme çalışmam nasıl olmuş arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...
image001xl6ao1.jpg

image001xl6dfhn9.jpg

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
çok fazla maske şekline bürünmüş... amcamın tüm hatları kaybolmuş... bence yeniden biraz daha dikkat ederek ve detayları çok fazla bozmamaya çalışarak tekrar deneyin...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Maalesef olmamış tek tek stemple yüz çizgileri yok etmeliydin ligufylede sarkık yerlerini kaldırmalıydın

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
33188553la5.jpg

çok gençleşmedi amcamız ama saırım oda istemez okadar genç olmayı.. kimbilir o gençliği bu hale getirene kadar neler çekmiştir:)

Son düzenleme:

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Amcanın sanki yüzündeki çatlaklara saten alçı ile macun çekilmiş sonrasında bir kat boya atılmış gibi olmuş.....Yani olmamış.Ama sakın bu sizin şevkinizi kırmasın.Sonuç ta hiç kimse ;en basitinden ben karşılaşmadım resmine bu tarz bir işlem uygulanması şeklinde bir talep ile size gelmez.Bunlar atraksiyon işler olup piyasada öle pek prim yapan getirisi olan şeylerde değil.

Ama neyi nerde kullanmak gerekli ,ne gibi sonuçlar elde edilebilir deneme yanılma yolu ile neler yapılabilir ve vizyonu genişletmek için yapılan ısınma hareketleri ve hobby olmaktan öte gitmiyor.Bir dönemler bende çok alevli yazı nasıl yazılır ,göz rengi naslı değiştirlir,gövde kafalar değiştirilip montajlamalar felan çok kasmıştım .....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
image001xl6ao1.jpg

6233thunder07041600tv9.jpg

Çok doğru bir örnek olmamakla beraber anlatmak istediğimi sanırım ifade etmek için yeterli bir örnektir.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ooo volkan bey bence gayet ii olmuş bundan iyisi şamda kayısı :D sende mütevazilik yapıyorsun şimdi eline sağlık

Silass

🏅Acemi Tasarımcı🏅
volkantekin gayet güzel yapmış,
stamp in ayarını kaçırmadan yapmış.
diğer arkadaş biraz fazla stamplemiş gibi. ben de güzel rötuş yapıyorum ama nedense bir türlü dergilerdeki mankenlerin vücutları gibi yapamıyorum. ışık yansımasını çoık güzel yapıyorlar. bunun nasıl yapıldığını bilenler varsa anlatsa güzel olur.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
volkantekin gayet güzel yapmış,
stamp in ayarını kaçırmadan yapmış.
diğer arkadaş biraz fazla stamplemiş gibi. ben de güzel rötuş yapıyorum ama nedense bir türlü dergilerdeki mankenlerin vücutları gibi yapamıyorum. ışık yansımasını çoık güzel yapıyorlar. bunun nasıl yapıldığını bilenler varsa anlatsa güzel olur.

Gökhan TEKİN' in doğru rötuş yapımı ile ilgili anlatımı forumda mevcut. Arama yaparsanız ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

muzo2123

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler dediklerinizi dikkate alıp bi dahakinde yanlışlarımı düzeltmeye çalışacam...inşaallah daha iyilerini yapıp sizler gibi değerli arkadaşlarla paylaşacam...

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Amcanın kendi teninden eser kalmamış bu gençleştirmeden çok yeni bir yüz olmuş ayrıca tamamını reklendirsen daha uygun olurdu yada tamamını siyah beyaz bıraksaydın.

Emek+Paylaşım = Eline sağlık

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
volkan tekin kutluyorum gerçekten muzo2123 seninde emeğine sağlık başarılar diliyorum sakın azmini kaybetmemeni tavsiye ediyorum

ufuk_45

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba siteye gönderdiğim ilk çalışmam yorumlarınıza açık

xknvcjv9.jpg

sahanka

🌱Yeni Üye🌱
gençleştirmemişsin adamın tipi kaymış polat gibi yüzü değişmiş :):):):) kendisi görse tanıyamaz bu benmiyim der adam

biberkan

🌱Yeni Üye🌱
:smile:bu nasıl olmuş arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ufuk isimli arkadaşın çalışmasını ben daha çok beğendim

ayrıca konuyu açan arkadaş sanki gençleştirmemiş baştan çizmiş amcayı x)

evrenc77

🌱Yeni Üye🌱
Daha dün bi teyzeyi gençleştirdim..baktıgımda çok fark gördüm.