Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ipad ödüllü Sanal Sepet Logo Yarışması

jelibonn

🌱Yeni Üye🌱
bu yarışma habertürk kanalına döndü yaaa :)

jelibonn

🌱Yeni Üye🌱
sayın hakem siz en iyisi iptal edin yarışmayı bakın amonyumnitratın tansiyonu çıkıyooo :)

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sayın Grafikerler.net üyeleri,

22 Temmuz tarihinde başlatmış olduğumuz; 30 Temmuz saat:23:59 a kadar oylama süreci devam edecek yarışmamız ile ilgili şu ana kadar yapılan eleştiri,övgü,şikayet hangi yorumda bulunursanız bulunun;hepsinden önce katkınız için teşekkür ederiz.

Yarışma süresi dahilinde bazı logoların ihraç edilmesi, hileli oylar gibi istemediğimiz sonuçlar yaşadık. Bunların çoğuna (mutlaka gözümüzden kaçan durumlar olmuştur;kusurumuz için affola) anında müdahale etmeye çalıştık.

Daha önce de belirttiğimiz gibi her logo ve grafikere aynı uzaklıktayız. Daha çok kazanan yaratmak isterdik. Ancak her yarışta olduğu gibi sadece bir kazanan olacak. Bu kazanana kaybeden arkadaşlarımız da bizler de saygı duyacağız.

Görsellik kişisel duygular içeren bir kavramdır. Değer yargılarımız, bakış açılarımız mutlaka birbirinden farklı olabilir. Önemli olan eleştiride ; özellikle bir görseli eleştirirken bu durumu gözden uzak tutmamanızdır.

Son günlerde yarışma başlığı altında bir grup arkadaşımızın birbirlerine sataşmalarda bulunduğunu üzüntüyle gözlemliyoruz. Eleştiri, eleştiri sınırında kaldığı sürece yararlı ve güzeldir. Aksi durumda kaos ve gerginlik yaratır ki ,görsel yaratan; sanata duyarlı insanlar arasında bu gerginliği görmek pek de alışkın olduğumuz bir durum değildir.

Arada bazı yorumlarda, firmanın hangi logoyu seçeceğinin önemli olduğundan bahsedilmiş. Bu sürece de bir açıklık getirelim. Yarışmanın bitmesini müteakiben bir kaç gün içerisinde firmanın seçimi kamuoyuna ve tabi ki öncelikli olarak grafikerler.net e açıklanacaktır.

Tüm grafikerler.net ailesine katılımları ve sabırlarından dolayı teşekkür ederiz.
Yarışmamız 30.07.2010 günü saat:23:59 da sona erecektir. Mücadelesine devam eden yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

Sanal Sepet

jelibonn

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım amonyumnitrat

acba sanalspet için yaptığın logoları burada bizlele paylaşabilir misn

hepimiz faydalanmak istiyoruz da senden :) :)

X-R@Y

🏅Acemi Tasarımcı🏅
jelibon neden banlanmıyor hala. Bu kadar seviyesiz yorumlar hiç görmedim.

danger_yns

🌱Yeni Üye🌱
Şu 1 numara bir gecede ne kadar oy alıyor anlamıyorum valla

Millet geceleri mi oy kullanıyor gündüzleri dururken yoksa gecelerimi kontrol yapılmıyor

Benim logom iptal olmasaydı bende geceleri.......

serkangrf

🌱Yeni Üye🌱
sonuçlar tam olarak ne zaman açıklanacak ve mail olarak bizi bilgilendirecekmisiniz?

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sonuçlar yarın sabah 10 da açıklanmış olacak. siteden ilan edilecektir.

mysql sunucumuzda kısa süreli bir bakım calısması yapıldıgından oy kabul işlemlerine 10 dk ara vermiş durumdayız

daremre

🌱Yeni Üye🌱
ben 4. logonun sahibiyim benim oylarım 75 den 68 neden düştü?

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ip kontrolü yapılmadan önce verilmiş olan ; aynı ip tarafından verilen oylar az önce kaldırıldı. sadece sizin değil diğer oy sayılarında da değişiklik olması doğaldır.

serkangrf

🌱Yeni Üye🌱
Ya diğer logoları görmedim ama. dereceye giren logolardan sadece 1 tanesi LOGO ya benziyor. oda 5 numara... Ya bu nasıl bir logo alayışı anlamadım. Nasıl Dereceye girmişler...?

serkangrf

🌱Yeni Üye🌱
bütün logoları nasıl görebilicez? yardımcı olabilirmisiniz...

amonyumnitrat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"yoğun" istek (!) üzerine ilk elemede "ölü doğan" logolarımı paylaşıyorum..

sanal_sepet.jpg

daremre

🌱Yeni Üye🌱
Sn. fprot;
5. logo bu zamana kadar artmıyodu son zamanlarada oyu büyük bir hızla çoğaldı. Hile olabilirmi araştırırmısınız.

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@Daremre

İp ve oy takipleri sürekli olarak yapılmaktadır.

Kaldı ki oy verme işlemi tamamlandıktan sonra da son bir kontrol yapıldıktan sonra sonuçlar ilan edilecektir.

daremre

🌱Yeni Üye🌱
bundan 10 dk önce ben 83 5. logo 83 dü

şimdi ben 88 o 90

anlamadım valla birileri işler mi çeviriyor

başka zaman oy kullanılmaz şimdi dk dk oylar atılıyor

Son düzenleme:

dailymotion

🌱Yeni Üye🌱
bence sanalsepetin yönteicileri 2 tane şampiyon çıkmaktansa beğendiği logoya oy ererek 1 taşla 2 kuş vurmak istiyo gibime geldi :)

bi daha telif melif ne uğraşacaksın ki zaten diii mi :):)
bir daha boşuna masraf hem oylamadadaki 1. ye ipad verecesin o da şuan piyasa itibariyle birbuçuk milyar küsur birşey zaten

bir de beğenmediğin taktirde senin kafana uyan logoya para vereceksin ... ne gerek var yaaaani..beğendiğin logonun oylarını artırmak daha az masraflı :)
ticaret zekası diye buna derler adamım...
çünkü 5. logo harbici en iyisi ama gel gör ki puanları düşük seyrediyordu
sonracımaherhalde son anda br el attılar ;) böyelce daha ucuz bir yolu seçmiş oldular
ama logocu adamın itibarına yazık olacakk
(anladın sen aga)

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sanalsepetin yönteicileri 2 tane şampiyon çıkmaktansa beğendiği logoya oy ererek 1 taşla 2 kuş vurmak istiyo gibime geldi :)

bi daha telif melif ne uğraşacaksın ki zaten diii mi :):)
bir daha boşuna masraf hem oylamadadaki 1. ye ipad verecesin o da şuan piyasa itibariyle birbuçuk milyar küsur birşey zaten

bir de beğenmediğin taktirde senin kafana uyan logoya para vereceksin ... ne gerek var yaaaani..beğendiğin logonun oylarını artırmak daha az masraflı :)
ticaret zekası diye buna derler adamım...
çünkü 5. logo harbici en iyisi ama gel gör ki puanları düşük seyrediyordu
sonracımaherhalde son anda br el attılar ;) böyelce daha ucuz bir yolu seçmiş oldular
ama logocu adamın itibarına yazık olacakk
(anladın sen aga)

An itibariyle sadece verilen oyların geçerliliğini kontrol ediyor, hem de oylamayı merakla izliyoruz. Kendinize göre geliştirmiş olduğunuz fikri elbette ortaya paylaşmak hakkınızdır ancak,yıllardır ticarette tertemiz şöhreti olan bir firmanın ve bir başka tasarımcının şerefine söz söylemekte olduğunuzu ifade etmemize gerek yok sanırım.