Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ıssız adam

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Filmi izledim çok fazla emek verilmemiş oyuncular oyunculuktan bi haber ver 80.lerin müziğini fona bütün duyguyu zaten müzik veriyor başka ne görsel yönden ne oyunculuk yönünden hiçbir numara yok filmde isterseniz bana duygusuz deyin :D

• Beğen
Tepkiler: Nur

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence müthiş bir film.Mutlaka gidin arkadaşlar..

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
filmi bende izlemedim ,açık sahnelerden bahsediliyor keşke olmasa ama filmin ilgi görmesi için böyle sahneler ekleniyor, örnek genco erkal yılların tiyatrocusu ama biz onu şebnem özinalın sayesinde tanıdık şebnem özinal gecelik giydiği için insanlar merak içnde tiyatroya akın etmişlerdi ,filmler iyi kötü herkes eleştiri yapabilir ama kesinlikle gidilmeli diyorum sinema sektörünün ayakta kalması için bizim desteğimize ihtiyacı var. cem yılmazın filimlerini beğenirim inanıyorumki ilerde daha güzel filmler sunacak sinema severlere,sonuçta bir sürü madi manevi emekler harcanılmış, ve bizlerinde onlara madi manevi testekte bulunmamız gerekir diyorum.biletlerde çok uygun seçim size kalmış :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok hoş bir film olmuş..Gerçi başrolde Mehmet Günsür olsaymış daha bir etkili olurmuş..
Ama yinede güzel iş çıkarmışlar,

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
filmi bende izlemedim ,açık sahnelerden bahsediliyor keşke olmasa ama filmin ilgi görmesi için böyle sahneler ekleniyor, örnek genco erkal yılların tiyatrocusu ama biz onu şebnem özinalın sayesinde tanıdık şebnem özinal gecelik giydiği için insanlar merak içnde tiyatroya akın etmişlerdi ,filmler iyi kötü herkes eleştiri yapabilir ama kesinlikle gidilmeli diyorum sinema sektörünün ayakta kalması için bizim desteğimize ihtiyacı var. cem yılmazın filimlerini beğenirim inanıyorumki ilerde daha güzel filmler sunacak sinema severlere,sonuçta bir sürü madi manevi emekler harcanılmış, ve bizlerinde onlara madi manevi testekte bulunmamız gerekir diyorum.biletlerde çok uygun seçim size kalmış :)

doğru bir noktaya değinmişsiniz teşekkürler..
ama bu arada lütfen yazım kurallarına dikkat edelim :)

simurquf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Film daha çok 30 yaş civarı,hayatında birşeyler yaşamış olan ve hemen yakınımızdaki insanların da yaşayabileceği türden bir bir filmdi.Gitmenizi tavsiye ederim.Açık sahne dediğiniz bölümleri büyütmeye gerek yok bence,tv'de seyrettiklerimizle kıyaslanınca..Müzikler ve senaryo mutlaka sizi alıp biryerlere götürecektir..

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Film daha çok 30 yaş civarı,hayatında birşeyler yaşamış olan ve hemen yakınımızdaki insanların da yaşayabileceği türden bir bir filmdi.Gitmenizi tavsiye ederim.Açık sahne dediğiniz bölümleri büyütmeye gerek yok bence,tv'de seyrettiklerimizle kıyaslanınca..Müzikler ve senaryo mutlaka sizi alıp biryerlere götürecektir..

evet katılıyorum..
ayrıca dikkatle ızlersenız açık sahne denilen yerler toplamda yaklasık 110 dk olan filmin max 7 dk. sını kapsıyor.. geri kalan kısımlarda gayet hoş bir aşk filmi

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
açıkcası kafam karıştı, filme gidip gitmemek arasında kaldım, beğenenler kadar neredeyse beğenmeyenlerde var. Vizyondaki son haftası çabuk karar vermek gerekli...

du_rock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bnde vakit bulup gidemeyenlerdenim :S ama o kadar çok konuşuldu ki gitmiş kadar oldum burda da karşıma çıkması beni şaşırmadı bu kadar ses getiren bi filme gitmemek olmaz tabi

ceren_121212

🏅Acemi Tasarımcı🏅
filmi bende izledim arkadaşlar gerçekten iyi bi film görmenizi tavsiye ederim adanada reşatbeydeki cinemada kalkmıştı yayından şimdi yeniden yayına girdi izlemeyenler bu fırsatı kaçırmasın bence ii seyirler

DURU_SU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çağan Irmak'ın bütün filmlerini severek seyrederim "ISSIZ ADAM" da en beğendiklerimden birtanesi. Mutlaka seyredilmesi gereken, çağımız ilişkilerini konu alan ve başarıyla yönetilmiş bir film. Filmin en beğendim yeri son 5 dakikası arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ediyorum.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Çağan Irmak'ın bütün filmlerini severek seyrederim "ISSIZ ADAM" da en beğendiklerimden birtanesi. Mutlaka seyredilmesi gereken, çağımız ilişkilerini konu alan ve başarıyla yönetilmiş bir film. Filmin en beğendim yeri son 5 dakikası arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ediyorum.

izlemeyenler için iyi bir tavsiye :)

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çağan Irmak'ın tüm filmleri gibi bu filmide tek kelimeyle harikaydı.kurgusu,müzikleri,oyuncuları,atmosferiyle mutlaka izlenmesi gereken muhteşem bir filmdi.günümüz insanlarının aslında ne kadar yalnız,ilişkilerinin ne noktada olduğunu gösteren bir filmdi.evet ilk bölümünde bazı sahneler var.ancak filmi bir bütün olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.filmin sonunda herkes gibi bende ağlama krizine girdim.hala da rahmetli Ayla Dikmen'in anlamazdın şarkısı eşliğindeki film görüntülerinden oluşan klibi izlediğimde gözlerim doluyor.kesinlikle çok etkileyici ve başarılı bir film olduğunu düşünüyorum.başta Çağan Irmak olmak üzere tüm oyuncuları,set ekibini ve emeği geçen herkesi kutluyorum.Çağan Irmak yine muhteşem bir iş çıkarmış.kesinlikle bütün filmleri çok başarılı.izlemeyen herkesin mutlaka izlemesini tavsiye ederim.pişman olmayacağınıza inanıyorum.

buyrun klibi buradan izleyebilirsiniz;

https://www.izlesene.com/video/muzik-issiz-adam-anlamazdin-orjinal-klip/649896

Son düzenleme:

hur.onar

🌱Yeni Üye🌱
Çağan Irmak türkiye'de "YÖNETMEN FİLMLERİ" kavramını oturtmaya başlayan bir isim...

Yönetmen filmi yapmanın sırlarını çözmüş...
Bu açıdan bakılırsa BABAM VE OĞLUM = ÇIRAKLIK
ISSIZ ADAM= KALFALIK
FİLMLERİ
Bundan sonra gelecek filmlerinin USTALIK FİLMLERİ OLACAĞINI umuyorum.

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok çok film izleyen biri olarak söylüyorum gerçekten çok güzel bi filmdi tavsiye ederim..iyi seyirler herkese :)