Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ıssız adam

piti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.parasal.net
çok merak etmiştim gittim çok pişmanımm :D
özellikle kızın oyunculuğu berbat :D

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende geçen hafta gittim,bence güzel... bazı sahneler uygun değildi ama yinede gidilmeli derim,özelikle mekanlar söper,Entelektüel bir yaşam tarzı...hoşuma giden bir diğer ayrıntı plaklar ve kızın klasik kitap takıntısı,denildiği gibi ruh hastası bir insan yerine içine kapanık kendi duygularını ifade etmekte zorlanan ve bundan dolayı hayatın güzeliklerini kaybeden bir erkek,adamda kızda gayet doğalardı...ve son sahneler gerçektende müthişti...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bende geçen hafta gittim,bence güzel... bazı sahneler uygun değildi ama yinede gidilmeli derim,özelikle mekanlar söper,Entelektüel bir yaşam tarzı...hoşuma giden bir diğer ayrıntı plaklar ve kızın klasik kitap takıntısı,denildiği gibi ruh hastası bir insan yerine içine kapanık kendi duygularını ifade etmekte zorlanan ve bundan dolayı hayatın güzeliklerini kaybeden bir erkek,adamda kızda gayet doğalardı...ve son sahneler gerçektende müthişti...

filmin geneli güzeldi bence.. insan olmanın farklı bir yönünü sunmuşlardı bize.

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şu sıralar gitmeyi en çok istediğim film ıssız adam geçtiğimiz pazar günü salon dolu olduğundan giremedik filme umarım çekmezler gösterimden.

Ayrıca bazı sahneler uygun değildi derken kastedilen nedir acaba?

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben daha izleyemedim ama izlemiyi çok istiyorum...

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Büyük beklentiler insanı hayal kırıklığına uğratır..."
çok deil 5 dakika önce bitti film...aslında hiç izlemiyecektim çünkü çok duygusal biriyim durduk yere kendimi üzmeme gerek yok diye düşünüyodum ama filmi izleyenler o kadar ısrar ettiki zorla izlettirmeye çalıştılar resmen.bende sinemada rahat ağlayamam falan diye aldım bi dvd'sini geldim eve yanımada bolca peçete falan aldım (çok duygusalımya kesin ağlıycam :D ) başlattım filmi herşey çok güzel gidiyo sora ayrıldılar falan derken film bitti :S
kafamı sağa çevirdim gözyaşlarımı silmek için getirdiğim peçeteler öylece duruyo... ben dalgındım kaçırdım heralde ağlancak yeri dedim bi daha baştan sona izledim. yine peçeteler orda duruyo :S üstüme falan baktım ıslaklık varmı , hani ağladımda benmi farketmedim diye..Baktım oda yok..ee siz nerde ağladınız kardeşim :D (yanlış anlamayın ağlama özürlü değilim "babam ve oğlum" filminde muslukları açmıştım)

ama sanırım sorun bende binlerce kişinin (bu binlerce kişiye günün 10 saatini beraber geçirdiğimiz ve sinema zevkine çok güvendiğim iş arkadaşımda dahil) "GELMİŞ GEÇMİŞ EN GÜZEL TÜRK FİLMİ" sıfatını yakıştırdığı bu filme tepkisiz kaldım... yada dedimya
"Büyük beklentiler insanı hayal kırıklığına uğratır..."
hayal kırıklığına uğradığım pek söylenemezde beklediğimi bulamadım diyelim...

Son düzenleme:

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günümüz insanının yalnızlığını anlatan güzel bir filmdi. Merakla izlemek istiyordum ve izledimde. Oyuncularda rollerinde iyilerdi.

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben sevgilimle gittim.izletmediki bi türlü.her erotik sahnede gözümü kapattı, gözlüğümü kıracaktı az kalsın. :D ya bir dur nolmuş ki sanat bu diodum ama banane deyip yine kapattı gözlerimi. çok sinir oldum abi. ama neyse film cidden güzeldi.bende ki hayvansal içgüdüyü bile bi yana itip duygusal bi adam rolünü üstlendirtti. ama keşke sonu da öyle bitmeseydi.neyse işte hoş ve güzel bi filmdi...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bayıldım valla adama sinir oldum tabi o ayrı son sinema sahnesi ağlatıcıydı ya:(

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
yok okadar değilde çok sinirimi bozdu madem ayrılıcaktın nie kıza ümit verdin okadar şey yaşadın bide sonradan nie pişman oluyosn:mad:

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
erkekler işte hep böyleler kız evet diyene kadar peşinden koşarlar evet dedikten sonrada sorumluluk almaktan korktukları içn kaçarlar dünyanın kanunu bölE naparsınn
bu açıklamayı kimse yapmas + Rep bekliorm:)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
E ben de izledim filmi bir saat önce :D

Yapılan yorumlarda herkesin doğru tutturduğu şeyler var ama filmin sonunun ayrılıkla bitmesi ve aşkın bitmemiş olması insanları etkiliyor sanırım.

Yani aynı konu yıllarca gündemde kalabilir, çünkü pek çok filmde aynı durum işlenmekte zaten :wink:
Kavuşulmayan bir aşk yahut yanlış seçimler vs.

Bir de hep kapalı mekanlarda çekim yapılmış gibi mümkün olduğunca sokak ve açık hava çekimlerinden kaçınılmış gibime geldi, Amerikan filmleri yine önde yani onlar için sınırlama olmuyor mekan açısından :worried:

Haaa bu arada pek ıssız bir durum da yok bence... :surprised:

Son düzenleme:

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
"Haaa bu arada pek ıssız bir durum da yok bence"

bu cümleni tuttum çok haklısın:D:D:D

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Ben beğenmedim. Çok soğuk bir film gibi geldi bana. Adamın sapkın psikolojisi iğrençti bence. Kıza acıdım ama orasını inkar edemem.
Zaten böyleyim çoğu kişinin beğendiğini beğenmiyorum. Babam ve Oğlum'u da o kadar övdüler izlerken sıkıntıdan patlamıştım. Sanırım aksiyon, gerilim, macera filan sevdiğimden dolayı bu. Yoksa duygusuz bir insan olduğumu düşünmeye başlayacağım. :(

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Ben beğenmedim. Çok soğuk bir film gibi geldi bana. Adamın sapkın psikolojisi iğrençti bence. Kıza acıdım ama orasını inkar edemem.
Zaten böyleyim çoğu kişinin beğendiğini beğenmiyorum. Babam ve Oğlum'u da o kadar övdüler izlerken sıkıntıdan patlamıştım. Sanırım aksiyon, gerilim, macera filan sevdiğimden dolayı bu. Yoksa duygusuz bir insan olduğumu düşünmeye başlayacağım. :(

Ne yalan söyleyeyim ben de beğenmedim. Sana katılıyorum . Ama babam ve oğlum u beğenmiştim. :smile: Sonradan olma bi aşk . :smile: Ben bu filmdeki sahnelerde hüzünlenip ağlamadım. Valla haberlerdeki coşku, cinayet, şehit haberlerinde ağlarım daha iyi. Bu da benim fikrim. Sizinkilere saygı duyuyorum. Belki ben anormalimdir.. :)