Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Konferans için Afiş Çalışmam

alibaba44

🌱Yeni Üye🌱
topluluk bünyesinde kişisel gelişim konferansı afişi tasarladım. İlk afiş tasarımım görüşlerinizi bekliyorum...

Benzer konular

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla daha çok anaokulu el ilanı gibi duruyo.arka plan renklar yazı fondları konferans havası vermiyo.ve o resim hiç olmamış.

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim fikrim daha sade,gençlik festivali havasından uzak durarak biraz daha konuya hakim bir çalışma olabilir di. ama genede bir emek harcanmış bu yüzden eline sağlık.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünülmeden yapılmış bir çalışma
Party afişi gibi duruyor.
Kullanılan fotoğraf alakasız
Slogan uygun değil
yazı fontları değiştirilmeli, sade bir zemin kullanılmalı.
Konferansı afişi olduğunu vurgulamalısınız
sade ve ciddi bir tasarım hazırlamalısınız.
Kolay gelsin.

Ayl@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlara katılıyorum hiç konferansı anımsamıyor çok renkli olmuş sade bişeyle çalış yinede eline sağlık.

selin güzel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk afiş tasarımınız yine de tebrikler.Konferans afişi olduğu için zemin değişmeli, ayrıca biraz sadeleşirse daha iyi olur.
Biraz üstünde çalışırsanız iyi şeyler çıkacaktır. Kolay gelsin

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
topluluk bünyesinde kişisel gelişim konferansı afişi tasarladım. İlk afiş tasarımım görüşlerinizi bekliyorum...

Demişsiniz...Bence can alıcı nokta( seçilecek imajı belirleyen) kalın yazılan yer (kişisel gelişim)

Kişisel gelişimi anlatacak bir imaj üzerinde yapacağınız çalışma daha başarılı olacaktır.(kendiniz yapabiliyorsanız , daha özgün ve dahada başarılı olacaktır)

Bunların haricinde yapılması gereken yorumları arkadaşlarım zaten yapmış...İyi çalışmalar diliyorum...

Saygılar...

alibaba44

🌱Yeni Üye🌱
çok sağolun bu afişi yapmadan önce bu siteyi bilmiyordum. Renkli birşeyler olsun istemiştim hata yaptığımı anladım. Afiş daha basılmamıştı. Önerilerinizi dikkate alarak yeni bir çalışma hazırlayacam. Tekrar teşekkür ederim sayenizde bir çok yeni şey öğrendim. Mesaj yazdığınız ve incelediğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Biraz fazla teşekkür ettim ama hatamı gördüm.:)

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok sağolun bu afişi yapmadan önce bu siteyi bilmiyordum. Renkli birşeyler olsun istemiştim hata yaptığımı anladım. Afiş daha basılmamıştı. Önerilerinizi dikkate alarak yeni bir çalışma hazırlayacam. Tekrar teşekkür ederim sayenizde bir çok yeni şey öğrendim. Mesaj yazdığınız ve incelediğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Biraz fazla teşekkür ettim ama hatamı gördüm.:)

estafurullah ne demek.bu forumun amacıda zaten fikirleri ve eğer göze batan bariz bi hata varsa onu söylemek.herzaman ne diyoduk bilgi paylaştıkça artar.forumda renk uyumu ile ilgilide bölümler var tavsiyem anlarıda bi gözden geçirmen tasarımlarında çok yardımcı olur.
ayrıca üstatların yaptığı tasarımlarıda incelersen bu gibi işlerde neler yapıldığına dair fikir sahibi olursun.
kolay gelsin.