Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Layer Sayısını Öğrenmek..?

sayyid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshopda (cs6 kullanıyorum) Hazırladığım bir Çalışmanın Kaç Layer dan oluştuğnu Nasıl öĞrenebilirim... varmıdır kolay bir yolu?

deepfunk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkes senin bakar bilseydi dünya grafiker dolardı.
Bi demli çay yap ordan da bide seni çayına bakalım nasıl demlemişin?

Burası Profilinde mesleğini grafikerlik olarak belirtip Photoshop da bir projenin layer sayısını nasıl öğrenirim gibi ilkokul soruları soranlarla dolu.Buna bu kadar içerlediğine göre sende onlardansın. Ben çay demlerim de o çaydan sen içemezsin. Mr Grafiker :D

Son düzenleme:

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Burası Profilinde mesleğini grafikerlik olarak belirtip Photoshop da bir projenin layer sayısını nasıl öğrenirim gibi ilkokul soruları soranlarla dolu.Buna bu kadar içerlediğine göre sende onlardansın. Ben çay demlerim de o çaydan sen içemezsin. Mr Grafiker :D

Oruçluyum o yüzdendir. Bilgi paylaştıkça çoğalır, yüksek yerlerden aşşağıya bakanlar tırmanırken tutundukları dalları ne zaman unuttular.

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Soruya bak çay demle cevabı bir saygısızlık örneğidir. Bilmiyorsan cevap vermezsin biliyorsan da ukalalığın anlamı yok..

Şuraya 2 satır adam gibi cevap yazsanız herkes mutlu olacak ama ne kadar çok polemik seviyorsunuz anlamıyorum. Hayır yazdığınız cevaba, cevap geldiği zaman daha da hoşunuza gidiyor.

Layer sayısını öğrenmeyi hangi bilgisayar teknikerine ilkokulda öğretmişler oda muamma tabi..

Arkadaşlar lütfen bırakın çocukluğu..

gul87umit

🌱Yeni Üye🌱
desende bir kaç renk varsa rekler içiçeyse cmyk olabilibilir
actions^proces cmyk spears go^^tıkla kendi otomatik kanallara ayırıo

eger desen örnegin sarı kırmızı mavi sıra sıra renklerden oluşuyorsa
kanal açıp tek tek seçersin