Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ?

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
logonz8.jpg

Lütfen yorumlarsanız çok sevinirim....

Benzer konular

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel logo.Sanırım paintte hazırlamışsın emeğine sağlık :)

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) güzel olmuş eline sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakma ama ben buna logo diyemem çünkü bir fontla ismi yazmış ve renklendirmişsin hepsi bu. eğer logo olmasını istiyorsan en azından kullandığın fonta o kuruma özel olmak üzere bir kaç hareket ver.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
kusura bakma ama ben buna logo diyemem çünkü bir fontla ismi yazmış ve renklendirmişsin hepsi bu. eğer logo olmasını istiyorsan en azından kullandığın fonta o kuruma özel olmak üzere bir kaç hareket ver.

Arkadaşımız haklı onu grafikerlikle alakası olmayan bir insan otursa ona benzer bir şey yapabilirdi. Biraz kendini geliştirmelisin. Yapılan örnekleri incelemelisin.

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence biraz daha çalışıp bi iki değişik örnekler yapmanı tavsiye ederim

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
paylaşım için teşşekkürler...

benim son yaptığından aklıma bişey geldi yıldırım yazın yine ama yıldırımdaki y ile son harfi olan m yi renklerini aynı diğerlerini farklı yapın yanı yıldırım yazısında yine y ile m yıldırım mobilyayı çağrıştırsın birazcık şekil verin bence yazı tipi iyi ama başklarınıda deneyin ...mobilya yani insanın evini mutlu olduğu yeri dolduran şeyler olduğu için biraz daha eğlenceli bir yazı tipi ve şekillerle güzel birşeyler çıkabilir kolay gelsin...;)

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım kullandığın karakter yıldırım oyuncak olsaydı olurdu oda belki
mobilyacılar biraz ağırdır pahalı mobilyalar satarlar bu logo olmamış daha ciddi şeyler düşün öyle logo yapki adamlar kendilerini bu logoyu kullanırken güçlü hissetsinler herkeste bunları söylemez ona göre bence grafik konularında birçok araştırma yapmalısın kendini dahada geliştir biraz kitap oku saygılar....

birde bu firma üç ayrı daldamı faaliyet gösteriyor eğer öyleyse aynı karakteri kullanmak zorundalarmı eğer öyleyse üç konsepti kapsıyacak bir karakter bulmalısın daha düz daha sade

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo değilki font karakter çalışması olmuş sanki.

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
Eleştrileriniz için teşekkürler. Bu konuda daha yeniyim. Program olarak Adobe illustrator kullandim. Sanirim söylediklerinizden sonra biraz daha çalışma yapıp yeni şeklini sizlere sunmak isterim. Çok sağolun.

Dark-Angel422

🌱Yeni Üye🌱
Bence Güzel Logolar Yapmaya Calıs buda iyi ama iyi logo programları kullan

bence tavsiyem macromedia fireworks yada aaa logo programını kullan

onlarla iyi logolar tasarlanır calısmalarının devamını dilerim

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşım öncelikle logo kavramını biraz daha detaylı incelemen lazım tipogrfai kullan ama en azından ona biraz estetik kat bence kolay gelsin

Batuhan777

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.proyuncu.com
Biraz daha ciddi olmalıydı. Fontlar güzel fakat etrafındaki çerçeveler basit olmuş. Benim gözlemim bu.
Saygılarımla...

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
59223729ak3.jpg

97614568fo1.jpg

Bunlarda yeni denemelerim. Yorumlarınız üzerine farklı tarzda bir çalışma denedim. Önerilerinizi büyük bir özenle incelemekteyim ancak elimden gelen bu kadar. Ama daha yapıcı olmaya çalıştım. İlginize çok teşekkürler..

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet eskisine nazaran daha güzel bir çalışma.ben yine yazı karakteri keşke başka olsaydı diyenlerdenim.Ayroca İ nin noktasının kalp olması logo kavramını anladığınıza dalalettir.Hoş bence elnize sağlık.

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım doğru yoldayım o zaman yılmak yok çalışınca oluyor. Bu slogan sanki bir yerden anımsadım. :) :) .Neyse ilginize teşekkürler...

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo değilki font karakter çalışması olmuş sanki.

"font karakter" de nedir.Çalışma bir logotype'dır.
Arkadaşım ilk çalışmalarından sanırım fena değil fakat esprisiz, yalın biraz hoşluk katabilirsin, hareketlendir. Arkadaşların yorumuna bende katılıyorum.

yorumlarım ilk logoların içindi son yaptıkların hoş olmuşlar eline sağlık.

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kalpin mobilyayla bi alakası yok hazır çizim ve fontları alıp kondurmuşsun.daha yaratıcı düşünmelisin.biraz hayal et sonra tasarlamaya başla derim

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
kalpin mobilyayla bi alakası yok hazır çizim ve fontları alıp kondurmuşsun.daha yaratıcı düşünmelisin.biraz hayal et sonra tasarlamaya başla derim

Sorun da zaten orada burasi sadece mobilya işi yapmıyor. Yazılım işi, Bilgisayar satışı, Cep telefonu, Züccaciye, Halı yani bir alışveriş merkezi tarzında oraya bir kalp yerine başka bir şey de olabilirdi ama bir türlü uygun bir çözüm bulamadım. Eleştrileriniz çok teşekkürler. Daha iyisini yapmaya çalışacağım.