Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo çalışmam (Tuğsan Mimarlık)

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocanın istemis olduğu logolar.. yorumlarınız benim için cok önemli simdiden herkeze tesekkür ederimm..

almalarmkh6.jpg

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla acikcasi alinma ama cok hos gibi gelmiyor.ancak 5. calismandan beyaz zemini alip mimarlik yazisinida en uste koyarsan belki.birde bi sekil olursa animsaticak daha zengin olur diye dusunuyorum kolay gelsin

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
geçer not alır bunlar.

yordurma kendini bize.

müşteri kaçıracak değilsin ya sonunda boşver.

ben geçer not verdim bile.

elif_matbaasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen eski grafikersin her şuan nekadar öğrenci olsanda sonuçta grafikersin bence istesen yada buna uğraşsan diyelim daha iyisini yapabilirsin bence.
tuğsan yazı karakterini böyle bold bişey değilde daha zarif bi karakter kullansan daha iyi olur kanımca:)

proton*gen.2

🌱Yeni Üye🌱
hep yazılarla oynamayı tercih etmissin biraz daha geometrik hareketler kullansan daha bi mimari yapısı olurdu.... çünkü insanlar araçlarıyla hızlı bi sekilde geçerken yada aracındayken bi anlık bakısında anlamalıı yazı birazda olsa dikkat cekici ve akılda kalıcı olmazz diye düşünüyorumm.... ki hocalarımızda bu konularda çok titizdir biliyorsundur.... yinede harika ellerine sağlıkk.....

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
tasarımı fontlarla bitirmeyi denemişsin. üzgünüm ama başarılı sayılmazlar. eğer tasarımı fontla bitireceksen benim tavsiyem ya olan fonta öyle bir oynama yapki kimse o fontu tanıyamasın yada logonun fontunu tamamen kendin çiz. bana sorarsan güzel bir ikon çalış derim sonrada onla uyum içende olacak bir fontla orantıla ve bu işi bitir. kolay gelsin başarılar. umarım dersi geçersin

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mimarlık işi ile ilgili çalışma göremedim. ismin altındaki mimarlık lafını kaldırınca her firma için kullanılabilir. Biraz daha mimari figür kullanabilirsin. Pergel, cetvel, bina vs...

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim bende şekillerin kalıcı olabileceğini düşünüyorum ama hoca gıcık olunca insanın elinden birşey gelmiyor verilen istenen emire uymamız gerekiyor hoccamız bgn beğendi 4 çalışma logotype olduğu için konumuz amblem kabul etmiyor.. yinede beni aydınlattığınız için hepinize teşekkür ederimmm..

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
1-2 numaralı çalışmalar biraz makyajlanırsa...

3 4 5 6 ise logo değeri taşımıyor. Anlam kargaşası var.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çok sıradan olmuş çoğu logolarda görebiliriz bu uygulamarı bence daha farklı sade bi çalışma dene

baselma

🌱Yeni Üye🌱
Çok Siradan Bunlar Yapmak İÇİn Grafİker Olmaya Bİle Gerek Yok

Lovejoy_048

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer müşteri mimarsa bence beğenmez bunları... daha estetik bişeyler düşün yada müşteriden fikir al bence