Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nasıl bir plotter almalıyım?

omrreklam

🌱Yeni Üye🌱
merabalar arkadaşlar ben ömer elazğdan reklam işine yeni girdim transfer baskı yapıyorum plotter almaya karar verdim sizde 60 lıkmı alayım 120 likmi alayım karar veremedim size göre hanfisi daha kullanışlı aldımmı roland alayım diyorum lütfen yorumlarınızı bekliyorum :)):iloveyou:

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Lütfen konu başlığınızı forum kurallarına uygun olacak şekilde değiştirin.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
kardeş be n60 lık kullanıyorum. ankaranın beypazarı ilçesinde reklamcıyım.beypazarının karasör sanayii meşhurdur.kamyoların kasa ve kupalarına kuşaklar yapıp yazılar yazıyorum.benım ıcın 60 lık daha ekonomık ve kullanıslı.yapacagın işe göre bun sen karar vermelisin bence

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphtec almanı tavsiye ederim kaydırma problemi sıfır ikinci makinam çok memnunum bendeki 60 lık ce 5000

mehcak

🌱Yeni Üye🌱
60 lık makine işini görecektir,transfer için düşünüyorsan,
Roland plotter ile alakalı bilgi verebilirim.

myjet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.lazerstand.com
arkadaşım yeni işinde başarılar diliyorum

Alacağınız plotter bu işi ne kadar süre yapacağını ile orantılıdır. Eğer bu işi uzun yıllar yapma gibi düşünceniz var ise doğru seçim graphtec olacaktır.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
arkadaşım yeni işinde başarılar diliyorum

Alacağınız plotter bu işi ne kadar süre yapacağını ile orantılıdır. Eğer bu işi uzun yıllar yapma gibi düşünceniz var ise doğru seçim graphtec olacaktır.

Makine model Reklamı yapmak genelden çok etik değil.. Bence..

Üstü kapalı reklam yapsan özelden daha iyi olur..

Erkan DERYA ®

selimen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Roland tavsiye ederim, ben graphtech ce5000 kullanıyorum hemde her özelliğini ama hiçmemnun değilim. Parasını çıkardımı çıkardı ama izmirde teknik servisi yok bişey oldumu otur kendin tamir et durumundasın bir de roland bas kesim var hep diyorum ki neden ben bile bile gidip graphtec aldım acaba diye ama boşa hata bir kez yapılırmış. Bak bende trnsfer felan yapıyorum şimdi daha makineyi parçalayasım geldi hatalar yüzünden. istediğin bişey varsa özelden yaz açıklarım anlatırım.

ibo008

🌱Yeni Üye🌱
mimakiden şaşma. 14yıldır tık demedi