Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okullarda hiphop konser için afiş

brtstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
NASIL OLMUŞ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM... PHOTOSHOP 7

hiphopskk.jpg

Benzer konular

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bakışta biraz karanlık duruyor gibi ama güzel bir çalışma olmuş bencede eline sağlık

öfs

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş çok güzel bir çalışma ama afişe bakınca sanki yabancı bir ülkede yapılan bir yarışma afişi gibi duruyor lütfen Türkiye'de yapıyorsak TÜRKÇE derim...

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
Otobüste sorun var sanırım...İsimleri yazdığım yerde bence göz yoruyor.. Renk seçimlerin gayet iyi bence.. İyi Çalışmalar..

menefrega

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkomurcu.com
Afiş sahibi arkaşım geçen günde bir yorumunda çalışmada boşluklar var demişsin sanırım bir yerde yanlışın var... Evet çalışmalarda boşluk olması gerek.. Bu afişte insan nereye bakacağını şaşırıyor... bir afişe insan gözü en fazla 3 sn civari bakıyor.. Sence bu afişte 3sn.de neyi anlayabiliriz?

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz boşluk olmalıydı yinede güzel bir çalışma eline sğlık

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
en alt soldakı logoları anladım ben bı arkadasın soledıgı gıbı yabancı bır ulkede yapılacak bır konser gıbı duruyor school fest yazısı yapıstırma sanırım onun yerıne kendın bır logo uretırsen daha guzel olcaktır. renk uyumu cok guzel

brtstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afiş de yabancı yazması afiş i isteyen kişiye ait bi durum (banane) :D bende Türkçe olmasnı isterim ama. Türkçe ne kaldı ki neyse...

scool fest yapıştırma değildir... Logo tamamen bana aittir... Otobüste sorun var evet. yola tam oturmadı. orda pek uğraşmadım... evet birazda kalabalık ama bu hiphop... en azından anlaşılır.. yorum yapanlara çok teşşekkürler... resp. ;D

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
hiphop scholl fest yazısı çok büyük olmuş birde hip hop yazan tabela neredeyse bina kadar otobüsün 2 katı bir orantısızlık var bunlarıda düzeltirseniz daha başarılı bir çalışma olabilir