Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organik Yumurta Firması LOGO Çalışmam

dip not

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi akrabam olan firma sahibine hazırladığım ve dayatmayı düşündüğüm logo çalışmam, eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler ;)
222wu.jpg

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
çok şeker :)
yumurta ve tavuk kompozisyonu da çok hoş ama zor algıladım.
eline sağlıkk

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel olmuş. ibay yazısının altındaki sanırım bir şerit. Daha belirgin yapabilirsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
alttaki 2 tavuk ve yumurta fazla olmuş olabilir... organik yumurta yazısı ibay'ın altında olabilir sanki bu arada. elinize sağlık, pozitif duygular taşımış.

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Düşünce güzel fakat alttaki tavuk ve yumurtalar teferruat gibi geldi bana logoda fazla hikaye anlatmamalısın. ve "ibay" yazısının kontürü biraz daha kalın olması rengini tavuğun sarısından almalı ve son olarak kırmızı bant yerine tavuğun oturduğu yeri holluk gibi düşünerek daha oval bir zemine oturtabilirsin. Kolay gelsin...

dip not

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim evet şeridin etrafına gene mor bi çizgi geçeyim doğru söylüyosunuz ama en alttaki yumurta tavuk başlangıc ta kaydettiğim şeyler

son hali

ibaylogo.jpg

Son düzenleme:

dip not

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bide arkadaşlar ben bunu RGB çalışmışım baskı öncesi CMYK ya renk kaybı olmdan nasıl çvirebilirim illustrtorde çalıştım

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
renkleri camnlandırırsan daha hoş olur diye düşünüyorum

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
File'dan document color mode ile CMYK seçip, window'dan color flyout (color penceresinin sağ üst köşesindeki çizgi çizgi menü) menüsünden cmyk seçmelisiniz. Renk kaybı olacaktır. Ama oynayın yine, cmyk üzerinden...

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Son hali güzel olmuş eline sağlık.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gayet hoş olmuş fakat, organik yazısını ibay'ın altına organik yumurta şeklinde yazarsan iyi olur.. diğer türlü bütün gibi duruyor.. algılamada organik ibay derlerse şaşırma :) nacizane fikrim ;)