Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop ile Logo tasarım

serjanism

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, bir logo tasarlamakla uğraşıyorum. Her şeyi bitirdim kağıtta nasıl bir şey olacagına çizimlerimle karar verdim, ancak onu pc ye aktarmaya çalıştıgımda sorunlar yaşıyorum. bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek birileri olabilirmi ?

resimde parlayan yerler koyu olacak, kurşun kalem olduğu için parlamış..

nasıl yapabileceğim hakkında yardımı dokunacak veya fikri olacaklar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum
lgypd.jpg

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslına bakarsan pc ye aktarmana bile gerek yok..

Illustratorda rectangle tool yardımıyla cizeceğin uzun ince kutucukları logondaki gibi yerleştirip hepsini seçerek, pathfinder menüsünden unit dediğinde logonu elde etmiş olursun ;)

Umarım anlatabildim, kolay gelsin..

Ayrıca logo demişsin ama ne logosudur! bu?

Son düzenleme:

serjanism

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, ben halkla ilişkiler öğrencisiyim, ancak çılgın bir hocamız var ve ders kapsamında bize hayali bir şirket yaratmamızı ve ona logo tasarlamamızı istedi. Hatta logo ile yetinmedi birde 3-4 sayfalık bir broşürde yapacağız. logo dediğime bakmayın benim ki si sadece adımın soyadımın bir ibaresi gibi bir şey, nette gezinirken denk geldiğim ve ekleme yapıp değiştirdiğim bir şey.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ow.. demek logo ile yetinmedi he.. :) E derside iptal etseydi :) :)
Az bile istemiş tüm kurumsal kimliği istemeliydi ;)

Yalnız belirteyim bu logo karmaşık ve algıda sıkıntı yaratıyor ;)
Logo üzerinde biraz daha çalışmalısın..

Kaçıncı sınıfsın? Ve hangi programları kullanıyorsun?

Son düzenleme:

serjanism

🌱Yeni Üye🌱
1.sınıfım ve photoshop'u sadece temel olarak, indesign programını ondan biraz daha orta seviyede biliyorum, illustrator'ü ise daha hiç kullanamadık, okulda kullanma şansı buluyorum programları, bildiğiniz üzere programlar aşırı pahalı :/ elimden gelenin en iyisi buydu... daha ilerisini yapabileceğimi zannetmiyorum , bu şekilde gidicem hocanın karşısına

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
E ama oldu mu böyle? Çabuk çekmedin mi beyaz bayrağı ;)
Olmaz.. Biraz hırs diyorum..

Bu logonun kimliği belli mi peki? Neye hizmet edecek bu aday?
Sanırım sen işe tersten başlamışsın..
Ufak bir öneri o halde.. Önce firmanı belirle hangi alana hizmet edecek buna karar ver, sonrası isim belirleme ve en son logo ;)

Hadi bakalım.. Yok öyle bundan ötesi olmaz filan.. Eminim çok daha iyisini yaparsın..

serjanism

🌱Yeni Üye🌱
sercan holding diye yaptım logoyu. yada kendime ait olan kişisel sitem için düşündüm... .......... güzel oldu. sizede atarım son halini..

Moderatör tarafında düzenlendi: