Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takvim arkası (Görüşlerinizi Bekliyorum)

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
Masa Takviminin Arkasına böyle bir çalışma yaptım. Ön kısımlarında 2'şer ay takvim var. Beğeninize sunuyorum. eleştiri ve isteklerinizle kusursuz olacağına inanıyorum :)

takvimarkate9.jpg

•´¯`•*» ( B¥ îMåj ) «*•´¯`•

tık tık tık oralarda kimse yok mu :)

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha önceki görsellerinizdede söylediğim gibi materyalınızı güzel işleyip doğru kitlelere reklam görselinizi iyi sunuyorsunuz bu çalışmanızda başarılır. Devamını görmek isterim...

Bu arada lütfen flood yaparak forum kurallarını çiğnemeyiniz sizi bir yönetici uyarmadan bu konuda sizden ricada bulunuyum.

Saygılarımla.

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler gökhan bey. Elimden geleni yapıyorum. düşünceleriniz beni mutlu etti

ozzy***

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi mevLana torunu oLarak yazıyım bu yorumu :) RenkLer çok güzel oturmuş. resimler bi takvim için oLdukca güzel. eline sağlık

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
eyvalah kardeşim ve aramıza hoşgeldin

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) her iste elestirilecek birsey vardir, eger bir grafiker bir isi elestiremiyorsa bu iyiye isaret degildir bence... dedikten sonra.. çalismalariniz çok güzel olmus ellerinize saglik. ben bu isi birde alt taraftaki cami ve mevlana türbesi sülietini bütün tabana yayarak ve cok yükseltmeden ve belkide lens vererek bi denerdim.... denerdim diyorum hangisinin daha iyi duracagina karar veremedim cünki... ellerinize saglik

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar biz burada her türlü eleştriye açığız. Hem bunlar eleştri değil bence bilgi paylaşımı diyebiliriz. teşekkürler

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence de siluete lens vererek denemekte fayda var + beyazlık çalışmadan biraz ayrı duruyo sanki

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık güzel olmuş mevlananın kutlamasına giden varmı aranızda ?

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma olmuş emeğine sağlık çalışmaların dikkatimi çekiyor hep başarılı çalışmaların var başarılarının devamını diliyorum..

metin haskaraca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mükemmel üstü mükemmel olmuş öyle haz verdiki anlatamam huzur dolu bir calışma olmuş ellerinize sağlık önerim: burda cami vektöreli olan beyaz kısmı yaldızla 5. baskı olarak yaptırsanız üstündeki yazılarıda siyah yada beyaz yapsaydınız öylede cok zengin duracaktır bundan eminim

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
hem görsel açıdan hemde manevi:)açıdan bana çok hoş geldi. ellerine sağlık..başrılar

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık
Paylaşım için teşekkürler