Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wivident Çalışmam

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Makarasına yapılmıs bir calısma sizinle paylasmak istedim :smile:

625.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Makarasına yapılmış bir çalışma olarak çok anlamlı ve güzel olmuş tebrik ederim.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkurler bende ılk ole dusundum sonra sızın gıbı cok ınsan soledı bende wıvıdente maılledım :)

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Kısmet artık umarım wıvıdentden sizi sevindirecek bir cevap gelir. Ama fazlada ümitlenmeyin bişeyde çıkmayabilir ama siz bu tarz çalışmalara devam edin bence oldukça başarılısınız başarınızın devamını dilerim.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok tesekkur ederım yorumunuz ve ıltıfatınız ıcın.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinizde ürünün görseli olduğu halde baka baka nasıl yazım hatası yaptınız merak ettim.Üstelik bu çalışmayı firmaya yolladığınızı yazmışsınız.Firmanın bu yazım hatasını gördükten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz ki.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinizde ürünün görseli olduğu halde baka baka nasıl yazım hatası yaptınız merak ettim.Üstelik bu çalışmayı firmaya yolladığınızı yazmışsınız.Firmanın bu yazım hatasını gördükten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz ki.

bilerek ole yazılmıs alttakı logoya bakarsanız anlayabılırsınız ordada W seklınde yazıldıgını :)

sare

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
twitter.com
Öylesine yapılmış bir çalışma için çok iyi. Fakat sanki biraz ürperticilik var:) ya da ben öyle algıladım. Elinize sağlık genel olarak başarılı bir çalışma..

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
tekeşşürler yorumunuz için :) ürperticiliği arka fondan dolayı olabilir karanlık olması siyah olması.