Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

X-Banner Çalışmam

Benzer konular

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence cok güzel olmuş eline sağlık:)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
freedesing e katılıyorum gerçekten güzel bi çalışma olmuş emeğine sağlık renk uyumluğu görselle birleşince gerçekten fevkalade bi tasarım çıkmış ortaya :p

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz acemice oldu ama yorumlarınız için teşekkürler;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana kalırsa florallerin üzerinde degişiklik yapman şart..Çok düz..Zemin seninse gayet başarılı..ama pathledigin resim kesinlikle değişmeli..kolay gelsin..

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu çalışmaya güzel olmuş tarzında yorum yapan arkadaşların, grafik tasarım bilgilerinden ve gözlerinden şüphe duymaya başladım. Bu tarz yorumlarla çalışma sahibine kötülük yaptığınızı umarım farkediyorsunuzdur.

@yeşim
Kusura bakma ama çalışmanın elle tutulur bir yanı yok. Ne denge, nede kurgu var.
Grafik tasarım temel bilgilerinizi tekrar gözden geçirmeniz dileğiyle.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu çalışmaya güzel olmuş tarzında yorum yapan arkadaşların, grafik tasarım bilgilerinden ve gözlerinden şüphe duymaya başladım. Bu tarz yorumlarla çalışma sahibine kötülük yaptığınızı umarım farkediyorsunuzdur.

@yeşim
Kusura bakma ama çalışmanın elle tutulur bir yanı yok. Ne denge, nede kurgu var.
Grafik tasarım temel bilgilerinizi tekrar gözden geçirmeniz dileğiyle.

Katılıyorum...;)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
kötü olduğunu düşünüyorsanız bari nerelerde değişiklik yapması gerektiğini kendisine söyleyelimde o da kendini o yönde düzeltsin bizim burdaki amacımızda o değil mi? Ama ben tasarımda ki renk tonlarını ve uyumunu beğendim (tabi ki bu bence)

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
kötü olduğunu düşünüyorsanız bari nerelerde değişiklik yapması gerektiğini kendisine söyleyelimde o da kendini o yönde düzeltsin bizim burdaki amacımızda o değil mi? Ama ben tasarımda ki renk tonlarını ve uyumunu beğendim (tabi ki bu bence)

Söylemek istediğimde bu aslında. Olmamış birşeyi yamalı bir şekilde oldurmaya çalışmanın kime ne faydası olucak? Bu çalışmayı düzelttik diyelim, sonraki çalışmalarıda mı düzelteceğiz.

Bakın, sanatsal ve yaratıcılık itelereyerek yada sağdan soldan yama yaparak olmaz. Ya vardır, ya yoktur. İkisinin ortası olunca bizlerde burada çalışmayı kurtarmaya çalışırız. Peki neden kurtaralım? Kimse alınmasın, darılmasın. Çoğu insan gibi "güzel olmuş eline sağlık" diyemiyorum. O yüzden çalışmanın olmayan
taraflarını yazmaya gerek duymuyorum. Yıllar süren bir oluşum sonucu ortaya
çıkmış görsel ve grafik tasarım öğretisini, 10 kelimeyle nasıl anlatabiliriz ki?
Bu işler kolay değil. Emek, disiplin, eğitim, araştırma ve en önemlisi yetenek ister... Yaratıcılık ister.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
converse logosunu neden köşeye sıfır bir biçimde koyduğuna bir anlam veremedim
çalışmada çok boş alan kalmış ve anlatımda eksiklikler var
biraz daha ayrıntılara dikkat ederek daha iyiysini yapabileceğine eminim
başarılar...

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu zaten benim boş bi zamanımda yaptığım basit bir çalışmaydı. Şuan kendimi yeterince geliştirdiğimi düşünüyorum.Ama bu işe yeni başlayan biri olup bu görseli gönderseydim söylediklerinizi dikkate alırdım ama içimde hiç bir heves kalmazdı. yıkıcı deil yapıcı yorumlar beklerdim çünkü bu insanın yararına olur. yinede eleştirileriniz için teşekkürler zaman ayırmışsınız. i çalışmalar... (",)

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benim görebildiklerim.

dzeltmelj3.jpg

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma güzel olmamış.

Sebeleri

-Ayakkabılar doğru düzgün dekope edilmemiş erinilmiş ve sihirbaz kullanılmış

- zemin hazır kullanılmış veya bir vektör veyada bir brush ile geçiştirilmiş

- yazılar o kadar katı ki biraz daha yumuşak font kullan

daha iyi olacaksın emin ol başarılar

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
doğru haklısınız ama zemin hazır deil kendim yaptım, sihirbazla temizlemedim görselin çözünürlüğü düşüktü.yorumunuz için teşekkürler... (",)