Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni yaptığım logolar ve kurumsalları görüşlerinize sunuyorum...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
diğer logoları yayınladığım başlığa ekleyecektim bunlarıda ama arka sayfalarda kalacakları için bir çoğunuz göremeyecektiniz. onun için bu başlık altında sergiliyorum. yerumlarınızı esirgemeyin olumlu yada olumsauz.

koza oluşum için logo ve kurumsal çalışmalar (freehand)

logo ve kurumsal 1:
kurumsaldesignsunum1ie6.jpg

kurumsaldesignsunum2uk7.jpg

logo ve kurumsal 2:
kurumsaldesignsunum3aq9.jpg

kurumsaldesignsunum4hs7.jpg

logo ve kurumsal 3:
kurumsaldesignsunum5vx6.jpg

kurumsaldesignsunum6tv1.jpg

logo ve kurumsal 4:
kurumsaldesignsunum7vb3.jpg

kurumsaldesignsunum8dn4.jpg

Son düzenleme:

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık dostum çok güzel grafikler yanlız her ne kadar buraya eklerken rgb ye çevirip yüklesekte senin çalışmalarının normalde de rgb imiş gibi geldi bana. bu çalışmaları yapabildiğine göre konunun baskı halini anlatmama gerek yok aslında ama yinede öylemi acaba diye merakımdan soruyorum. Çalışmalara gelince de turuncu-mavi kombinasyonu güzel olmuş sadece kartını bidaha gözden geçir derim ben ve kırmızı çalışma güzel... keşke baskılarda bu kadar canlı çıkabilse :) basılmış halini kafanda canlandırmayı unutma ve çalışmalar zeminli 4 renkten başkasında basırma derim ben. emeğine sağlık.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
eline sağlık dostum çok güzel grafikler yanlız her ne kadar buraya eklerken rgb ye çevirip yüklesekte senin çalışmalarının normalde de rgb imiş gibi geldi bana. bu çalışmaları yapabildiğine göre konunun baskı halini anlatmama gerek yok aslında ama yinede öylemi acaba diye merakımdan soruyorum. Çalışmalara gelince de turuncu-mavi kombinasyonu güzel olmuş sadece kartını bidaha gözden geçir derim ben ve kırmızı çalışma güzel... keşke baskılarda bu kadar canlı çıkabilse :) basılmış halini kafanda canlandırmayı unutma ve çalışmalar zeminli 4 renkten başkasında basırma derim ben. emeğine sağlık.

çalışmalar normalde cmyk burda yayınlmak için rgb formatına dönüştürdüm. senin böyle bir kanıya kapılmanın neden canlı renkler olsa gerek. cmyk modda dikkat edilirse mükembel renkler çıkartılır. benim fiks bir kaç rengim var cmyk da belirlediğim hoşuma giden logolarda bu karışımları kullanıyorum. baskıya gelince grafikerlerin kabusu gibidir çok iyi bilirim. üstelik müşteride anlamaz grafikeri suçlar. bu çalışmalardan biri seçilecek ve o çalışma 4 renkli makinede basılacak. yorumun için teşekkürler

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten hepside birbirinden güzel olmuş seçim yaptılarmı?

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Üstad eline sağlık eleştirecek bişey bulamadım ama övecek noktası çok.. tebrikler..hepside güzel

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
daha seçim yapılmadı yarın sunucam müşteriye belli olunca sonucu bildiririm. yorumlar için teşekkürler

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgili arkadaşım ben diyorum ama tekrar diyim sen logo yapmak için dogmuşsun :))eline koluna beynine saglık dilerimki hep böyle güzel şeyler üret

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne yalan söyleyeyim hepside birbirinden güzel. ellerin dert görmesin. harika çalışmalar üretmişsin. tebrikler...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
dicek kelime yok valla hepsi birbirinden güsel eline koluna sağlık

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık çok güzel çalışmalar. Kırmızı ama daha ayrı bir güzel olmuş... :):)

"MouSe"

🌱Yeni Üye🌱
mrb, logo ve diger çalışmaların muhteşem olmuş. ama bence mavi ve yeşil hepsinde güzel. çalışma yönüyle olsun ve renk uyumu yonu ile olsun... BENCE

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bana görede yeişl olayını bitirmiş baskıya hazır:)

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kesinlikle hepsi güzel...
müşteri ben olsaydım...hımmm hımmm der dururdum..seçimi zor olacak :)

ayyildiz76

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kusursuz...Çok güzel çalışmalar tebrik ederim.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bu kogoları müşteriye vermedim arkadaşlar. müşteri sunumda dediki bunlardan birini alıp üstünde biraz değişiklikler yapacam kafamda bir şekil var ona uyduracam. bende ve üstadım bu cümleye karşı şunu dedik git kafandakini bir girafiker bul on çizdir. sizinle çalışmıyoruz:)