Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1000A REKLAM Logosu Yorumlarını bekliyorum

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1000areklammdh1.jpg

Son düzenleme:

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olay güzel 1000a =bina:) ama binayı kenara bir yerlere at bence. yada reklam yazısının icine iliştir ve sadece bir tane bina resmi olsun derim.

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olay güzel 1000a =bina:) ama binayı kenara bir yerlere at bence. yada reklam yazısının icine iliştir ve sadece bir tane bina resmi olsun derim.

teşekkür ederim...:wink:binayı kenarı al derken 1000a yı mı Binayı mı:smile:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bu logo siyeh beyaz basılması gerektiginde sonucun ne olacagını merak ediyorum
sanırım sorun yaşayabilirsiniz

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
neden afiş desek doğru olur açarmısın?

bakın logo tasarlamak farklı bir yetenek ve bilgi gerektirir.
belki diğer tasarımlarınızda çok iyi olabilirsiniz ama logo oluşturmanın bazı kuralları vardır bunlarda zaten sitemizde birçok kere anlatılmıştır ve örnekleri vardır.
tabi birde reklam firmasının logosu olunca daha profesyonel işler bekliyor insan...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Aslında görsel olarak hiç kötü değil. Yani ufak tefek kusurlar elbette hepimizde var. Ancak bence bu görseli biraz daha az ayrıntılı hale getirmeyi denemelisiniz, logo olması için yani. Bu arada bence bunu saklayın. Düzeltmelerden geçirip çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Dosya olarak bile düşündüm. Bence hoş olur. Yalnız Wolphin doğru söylemiş. Kolay gelsin.

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu logo siyeh beyaz basılması gerektiginde sonucun ne olacagını merak ediyorum
sanırım sorun yaşayabilirsiniz

casmin hanım bu logoda ortadakı bina hariç diğerleri cnc kesim olacak..öndeki siyah binalar ve arkadaki gri binalar selülozik araba boyasıyla boyanacak..1000a reklam yazısı dahil..yanı sadece ortadakı bına baskı olacak...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
casmin hanım bu logoda ortadakı bina hariç diğerleri cnc kesim olacak..öndeki siyah binalar ve arkadaki gri binalar selülozik araba boyasıyla boyanacak..1000a reklam yazısı dahil..yanı sadece ortadakı bına baskı olacak...

ne demek bu anlamadım
bu logo sadece tek bi amaç için mi hazırlandı diyorsunuz?
yok hani antetli ye felan basmanız gerektiğinde ne olacak ? cnc kesim araba boyası felan
anladıysam ne olayım

ayrıca bencede logo dışı bir çalışma bu
ve işin espirisini yakalayalım derken aşırı sığ bi çalışma yapmışsınız

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben herşeyden önce isme takıldım. Çünkü 1000a ismi birebir aynı şekilde bir başka şirket tarafından kullanılmakta. Eğer bu iki firma aynı bünyede değillerse bence sorun var.

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne demek bu anlamadım
bu logo sadece tek bi amaç için mi hazırlandı diyorsunuz?
yok hani antetli ye felan basmanız gerektiğinde ne olacak ? cnc kesim araba boyası felan
anladıysam ne olayım

ayrıca bencede logo dışı bir çalışma bu
ve işin espirisini yakalayalım derken aşırı sığ bi çalışma yapmışsınız

bu çalışmayı tabela olark kullanacaz...gorunen bınalar dijital baskı olmıycak..0,2 mm sac cnc ile kesilecek pencereler beyaz plexi olacak ve arkadan ısıklandırılacak..biraz abarttık çalışmayı ama anlaşılmıycak bişey yazdıgımı sanmıyorum..

ASBS

🌱Yeni Üye🌱
katılıyorum bakırköy girişte hatta dimi bambam

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bu çalışmayı tabela olark kullanacaz...gorunen bınalar dijital baskı olmıycak..0,2 mm sac cnc ile kesilecek pencereler beyaz plexi olacak ve arkadan ısıklandırılacak..biraz abarttık çalışmayı ama anlaşılmıycak bişey yazdıgımı sanmıyorum..

Şimdi soru: bu çalışma tabela mı o zaman; logo değil mi?

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben herşeyden önce isme takıldım. Çünkü 1000a ismi birebir aynı şekilde bir başka şirket tarafından kullanılmakta. Eğer bu iki firma aynı bünyede değillerse bence sorun var.

1000A yapı,emlak vs sirketler war ama reklam olarak olmadığını biliyorum...aynı bunyede degılsek sorun nedır anlayamadım...patent mi?

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ozaman konuyu yanlış yere açmışsınız
peki bu çalışmanın logo hali varmı logo bölümüne yükliyeceginiz

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
1000A yapı,emlak vs sirketler war ama reklam olarak olmadığını biliyorum...aynı bunyede degılsek sorun nedır anlayamadım...patent mi?

1- evet isim hakları alındıysa atın çöp ebu adı
2- arkadaşlarda söylemiş bu bir tabela ise logo diyemezsiniz

not: konu taşınmıştır

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İsmin "bina reklam" olmasında bir sorun yok ilk bakışda, isim haklarını düşünmezsek. Asıl sorun bina'nın 1000a şeklinde kullanılıyor olmasında. Merak ettiğim bir reklamcı olarak sizin farkınız nerede?

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1- evet isim hakları alındıysa atın çöp ebu adı
2- arkadaşlarda söylemiş bu bir tabela ise logo diyemezsiniz

not: konu taşınmıştır

suanda patenli olmadığını biliyorum ve en kısa zmanda 1000A reklam ve organızasyon olarak alacam ınsallah..bu logoyu tabelayada uygulayacam kartvızıte de..o zman kartvızıt te dıyebılırım sonucu ortaya cıkıyo..

bolugrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İsmin "bina reklam" olmasında bir sorun yok ilk bakışda, isim haklarını düşünmezsek. Asıl sorun bina'nın 1000a şeklinde kullanılıyor olmasında. Merak ettiğim bir reklamcı olarak sizin farkınız nerede?

iş yerınıze isim koymak cocugunuza ısım koymaktan daha zor emin ol...fakat karar werdıgımız 23 ısımde kafama en cok yatan ısım bu oldu...ve 23 ısımden 19 tanesı cesıtlı ıllerde hızmet wermekte...onlar bu ısımlerı koymuslar dıye bızımde kullanamayacagımız anlamına gelmıyo bence...bunun örneklerı bı cok yerde karsımıza cıkıyor..