Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Actions İstek

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Artık çoğu kullanıcı actions mantığını kavramıştır. Actions un ne olduğunu bilmeyen kalmamıştır.

Actions mantığı biraz matematiksel işlem birazda bilgi istiyen bir olgudur. Temelinizi sağlam atarsanız actions ile yapılamayacak birşey yoktur.

Evet bu topic altında isteklerinize cevap vermeye çalışacağım. Ve kendi yapmış olduğunuz actions larınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Her gün photoshop ile aynı işlemlerimi yapıyorsunuz ?
Ne işlemler yaptığınızı bizimle buradan paylaşın size actions yapalım eğer siz beceremiyorsanız :) İşinizi biraz daha kolaylaştıralım...

Mantıklı olan ve yapılabilecek tüm actionslarınızı yapabiliriz yeterki bizimle paylaşın siz ne yapmak ve ne yaptığınızı en iyi şekilde anlatın biz actions a çevirelim...

Benzer konular

gerexiz27

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Altın kabartma

Altın kabartma yazı lazım elinde varsa sevinirim

caisersoze

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sove.asia
Drop Shadow Action

Aşağıdaki reimde olduğu gibi hem resimlerin köşelerinde çok az miktarda yuvarlama yapmak, hem de sağ ve alt kenarlarda gölge efekti vermek istiyorum. Derinlik hissi vermek açısından kullanmak istiyorum. Epey miktarda fotoyu düzenlemem lazım. Cs2 istediğimi elde edemedim. Action la bunu halledebilir miyim? Ya da Drop Shadow Action ı elinde olan var mı? Ya da bununla ilgili bir yöntem tavsiye edebilir misiniz?

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bunu basit hamlelerle yapabilrisiniz blending optionsda da gerekli olan gölgelerndirme ve derinliği yaparsınız böyle bi action aramaktansa kendi actionunuzu ilk yaptığıız çalışmada kayıt edin ve diğerlerine uygulayın...

caisersoze

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sove.asia
bunu basit hamlelerle yapabilrisiniz blending optionsda da gerekli olan gölgelerndirme ve derinliği yaparsınız böyle bi action aramaktansa kendi actionunuzu ilk yaptığıız çalışmada kayıt edin ve diğerlerine uygulayın...

Köşeleri yuvarlama da nasıl bi yöntem izleyebilirim? Ps de her tarafta blurlaşma yani silikleşme oluşmakta. Oysa ben sadece köşeleri çok az miktarda yuvarlamak istiyorum.

Spawned

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Acaba PopArt(Resimleri Çizgi karaktere dönüştürme) Action'u varmı ? Yalnız tamamen çizgi karakter bildiğinz bugs bunny gibi :)

explorertm

🌱Yeni Üye🌱
salam.bana 3*4 10*15 20*30 olcusunde action lazimdir....msn:nesimi@nesimi.info

emre1789

🌱Yeni Üye🌱
kolay gelsin... okul fotoğrafçılığı ile uğraşmaktayım... 8 li vsk action'ı filan hazırladım..ancak bana okulun adı sınıfı ve öğrenci no ları da çağırmış haliyle gerek bu vsk...bunları çağırmak için bi yol yordam varmıdır??? yardımcı olursanız çok memnun olurum...

youtubecuu

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar ben 100 kadar fotoğrafta işlem yapmak istiyorum.İstediğim şey fotoğrafların üzerine bir logo yapıştırmak.Sadece bir işlem yani ama ben acitons oluşturmaya çalıştım yapamadım nettede araştırmalarıma rağmen bulamadım son çare buraya yazıyorum umarım bi şekilde halledebilirim.

hazır birşey olmayabilir eğer anlatılırsa kendimde yapmaya çalışırım.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar ben 100 kadar fotoğrafta işlem yapmak istiyorum.İstediğim şey fotoğrafların üzerine bir logo yapıştırmak.Sadece bir işlem yani ama ben acitons oluşturmaya çalıştım yapamadım nettede araştırmalarıma rağmen bulamadım son çare buraya yazıyorum umarım bi şekilde halledebilirim.

hazır birşey olmayabilir eğer anlatılırsa kendimde yapmaya çalışırım.

Adobe Photosjop un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

youtubecuu

🌱Yeni Üye🌱
Adobe Photosjop un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

adobe photoshop cs 4 ün portable sürüm kullanıyorum şu anda.

cs4 uyumsuz mu noldu?

bilgisi olan yokmu arkadaşlar?

arkadaşlar lütfen yardım edin bu konuyu acil öğrenmem lazım nette çok aradım fakat istediğim şeyi bir türlü yapamadım :sadsmile::sadsmile:

HaNıM aGa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Küp Yapma Actionu

link ölüydü bulan varmı acaba..

smoka

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu actionslar türkçe photoshopta çalışmıyor değil mi? türkçe photosop için actionu olan var mı?

dreamm06

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar kartiizvtleri sunum halıne getırmk yanı hoş gostermek ıcın actıon lazım ama bulamıyorum yardımcı olur musunuz??