Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Akd Uni Festivali

m_ali_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
m1afiwp0.jpg

m2afiug4.jpg

ornek3copyiv6.jpg

m4afipl0.jpg

11. Akd. Üni Gençlik Şenliği afiş tasarım yarışmasına verdiğim afişler

Son düzenleme:

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
Genel olarak şık çalışmalar.Ancak ilk çalışmada yazılar kenarlara çok yanaşmışikenar payı kalmamış.Bunu dışında herşey güzel görünüyor.Ellerine sağlık.

sevilsu

🌱Yeni Üye🌱
hepsi güzel ama 3. çalışma daha güzel olmuş.Ellerine sağlık

graphicer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendine ait çizimini hiç göremedim hep resim kullanmışsın ve dekupelere hiç dikkat etmemişsin dekupe yaptığın resimlerinde kenarları çok keskin kalmış yumuşatsan daha ii olurdu

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıkcası ben hiçbirini beğenmedim madem hep fotograf kullanıcaksın ozmn daha gusel fotograflar bul bıde daha deişik fontlar kulanabilirsin bence

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence daha güzel olabilirdi.illa ki seçmek lazımsa sonuncu çalışmayı seçerdim.
ama eklediğin objeler birbiriyle bütünleşmemiş gördüm. üzerinde daha çalışmalısın diye düşünüyorum.
kolaylıklar dilerim emeğine sağlık

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılarda ve arka fonda zıt renklerin bir araya gelmesi gözü feci şekilde rahatsız ediyor kontrast renkleri denemelisin bence... bir daha ki sefere :)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
net olmak gerekirse hiç birini beğenmedim. daha iyi çalışmalar olabilirdi.

toosun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Açıkçası hepside biraz karışık olmuş birincideki bayraklar deforme olmuş Akdeniz üni. logosu kaybolmuş görünmüyo üniversitenin bulunduğu yere koymaya çalışmışsın logoyu ama yememiş yani yazılarda okutma oyunun güzel bir fikir olmuş fakat sanırım puntolarda bi tutarsızlık var. 2. afişte logonun yeri yine kötü yazıların yerleşim şekli dik kullanmış olman okunmamasına neden oluyor zor okunuyor arka plandaki resimin üzerinde yazılar daha da zor okunuyor, 3. afiş en anlaşılır olanı ondada fontlarda uyum yok ne yazıkki hepsi ayrı telden çalıyo karakter olarak birbirine yakın fontlar kullansan daha iyi olurdu bence, son afişte herşey biribirine çok yapışık özellikle yazılar... Emeğine sağlık...