Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

akmanlar - tabela çalışması

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
akmanlar01rd4.jpg

akmanlar02se3.jpg

bu şekilde bi bi tabela çalışması yaptım sadece renklerinde biraz oynama yaptım.

ama sizin yorumlarınız ışığında da çalışmaya yön vermek istiyorum.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
okunurluluk açısından bence ikinci tasarım derim, ve illa üç şerit kullanacaksan orta kısım daki yazı renkleri kırmızı olabilir ve daha sert hatlı karakterler kullanılabilir .bence daha sade bi tasarım olabilir di eline emeğine sağlık başarılar:angel:

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
okunurluluk açısından bence ikinci tasarım derim, ve illa üç şerit kullanacaksan orta kısım daki yazı renkleri kırmızı olabilir ve daha sert hatlı karakterler kullanılabilir .bence daha sade bi tasarım olabilir di eline emeğine sağlık başarılar:angel:

çok teşekkürler donie önerilerin için :angel:

karanfil54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede ikinci çalışma daha güzel olmuş tel. kısmı başka bir zemin rengi olabilir konsept e hiç uymamış bence eline emeğine sağlık

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kalın bir font kullanmışsın bence,Daha ince bir fontla yazıp kırmızı yazı ve siyah contour verirsen daha şık duracağını düşünüyorum.Okunaklı bir tabela olmuş ama sanki insanlarının yüzüne vuruyormuş gibi duruyor. :)

fenerliado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk önce emeğine sağlık. ama çok sıradan olmuş biraz hada estetik çalışmaya yönelmelisin

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence yazıları direkt yazıp bevel embos ve kontur verip öylece bırakmamalısın yani grafik anlamında da bir şeyler yapmalısın , başarılar

Vcdmer

🌱Yeni Üye🌱
kardeş tam piyasa işi tebrıkler...

fufu

🌱Yeni Üye🌱
kalın yazıda kontur çok hoş durmaya biliyo bazen .. ;) renk tonlarında oynama yapabilirsin ..