Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ana Okulu için çalıştığım logo

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Özel bir ana okulu için yapmış olduğum logo. logoyu bir dairesel birde yatay olarak denedim ama benim fovorum dairesel olan. sizinde görüşlerinizi almak isterim.

1. Logonun Renkli Hali
sudamlaciklari1py3.jpg

1. Logonun Siyah Beyaz Hali
sudamlaciklari2tt5.jpg

2. Logonun Renkli Hali
sudamlaciklari3lw3.jpg

2. Logonun Siyah Beyaz Hali
sudamlaciklari4nt4.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ben 2, çalışmayı begendim yazıların okunaklılıgı açısından emegine saglık

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı karakterleri ve gülen damlalar gerçekten başarılı eline sağlık

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet bencede 2. çalışma güzel
emeğine sağlık güzel çalışmalar yapıyosun

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
kesinlikle 2. renkler canlı anaokulu için uygun daha bütün duruo yazı ve sekiller eline saglık...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
2. logonun renkli hali olsunnnn...:) birazdaha sevimli olsalar olmazmı...göz yapıları daha yuvarlak olsa sanki şirin olacak gibime geldi...eline sağlık hocam...kolay gelsin...

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

benim de gözüme yatay olan logo daha hoş göründü. ayrıca ismi bulan her kimse çok hoşuma gitti. "su damlacıkları" bak bir daha söyleyin, insanın ağzında ne güzel duruyor. "su damlacıkları" :))

sEfiMLiShEy

🌱Yeni Üye🌱
2. logonun renklisi olmuş renkli kullanılması gerekio çocuklar cıvıl cıvıl oldugu için renkli bi logo olması lasm. Yazı stili ve tasarım güsel olmuş ayrıca bi grafiker renklerini hitap ettigi kişilere göre seçmelidir bu çok önmli bir unsurdur.Tşkler paylaşımın için...

Moderatör tarafında düzenlendi:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
biraz da ben eleştireyim kendimi.:) her iki logoda da renkler aslında çok uçuk. logonun sağlam bir görüntü oluşturması ve algıyı kolaşlaştırmak için mavinin tonunu biraz koyultmak gerekecek. biraz laciverte yakın bir ton mesela. şimdi onu denemem lazım. yorumlarınız için teşekkürler.

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben 1. renkli çalışma diyorum ve yazıdaki mavi çok hoş bence hiç dokunma

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir okul logosu düşündüğümde 1.çalışma daha uygun geldi bana
Su damlaları'nın degradesi biraz daha hareketlendirilebilir
Kolay gelsin

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
biraz da ben eleştireyim kendimi.:) her iki logoda da renkler aslında çok uçuk. logonun sağlam bir görüntü oluşturması ve algıyı kolaşlaştırmak için mavinin tonunu biraz koyultmak gerekecek. biraz laciverte yakın bir ton mesela. şimdi onu denemem lazım. yorumlarınız için teşekkürler.

hocam maşallahın var gerçekten... sana katılıyorum gibi ukalaca bişey demicem...bide öyle dene diyip beklicem...eline sağlık tekrar...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Ben 1. renkli çalışma diyorum ve yazıdaki mavi çok hoş bence hiç dokunma

mavinin tonu çok hoş olabilir ama benim kriterlerime uymuyor. logo yapımında en çok dikkat ettiğim şeylerden biri siyah beyaz daki görünümüdür. photoshopta iki logoyuda grayscala yaptığım zaman iç bölüm birbirine giriyor ve kayboluyor. onun için biraz maviyi koyultmak bu problemi ortadan kaldıracaktır.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
mavinin tonu çok hoş olabilir ama benim kriterlerime uymuyor. logo yapımında en çok dikkat ettiğim şeylerden biri siyah beyaz daki görünümüdür. photoshopta iki logoyuda grayscala yaptığım zaman iç bölüm birbirine giriyor ve kayboluyor. onun için biraz maviyi koyultmak bu problemi ortadan kaldıracaktır.

maviye dokunma :smile::smile:
koyultursan daha çiddi bir hava katabilir bence çocuklara giden renk açık mavi
aslında yaptıgın logo gerçekten soluk hazır denemişken farklı renklerde dene açık maviye uyan

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
23219085pw9.jpg

maviye sadece %20 kadar daha macenta kattım hepsi bu ama sizde göreceksinizki grayscala'da çok fark etti. önceden çok iç içe çıkıyordu. şimdi daha net. bu demektirki artık fotokopi durumunda logo silik durmayacak.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
gözlerde büyümüş eline sağlık...su damlaçıkları:):)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
evet daha iyi olmuş...emeğine sağlık hocam...işine gerçekten önem veriyosun...geçiştirmiyosun buda beni olumlu yönde etkiliyo...kolay gelsin...