Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

araç kaplama çalışmam

tem0011

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm.arkadaşlar yeni yapmış olduğum bir araç kaplama çalışması ekledim.Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.
arakaplamabu0.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmayı çok küçük yüklemişsin
ama genel olarak iyi gibi görünüyor fakat firma ismini biraz daha büyütmelisin yada rengini daha belirgin yapmalısın telefonu biraz daha aşağıya al ve altındaki deseni plastik şeridin altına çek bence daha iyi duracaktır.

iyi çalışmalar...

tem0011

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim o kadar küçük ki

YORUM YAPMAK NEREDEYSE İMKANSIZ. Tekrar yüklerseniz belki bir yorumda bulunabiliriz. :sadsmile:

tem0011

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arakaplamapo6.jpg

arkadaşlar şimdi yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biraz karışık bir çalışma olmuş. Yukarıda kullanmış oldunuz kremalı pasta güzel duruyor... ama aşağıda kullanmış olduğunuz pasta'nın ne olduğu belirsiz... kuru pasta mı? kakaolu kek mi?
zeminde kullanılan renk zıt olmuş... Turuncu ve beyaz geçiş yerine daha farklı zeminler verebilirsin yada beyaz yerine, turuncuya uyumlu bir renk olurdu. çalışmanıza ayrı bi hava katması için kullandığınız mavi şekiller hoş durmuş ama sağ bitim yeri tel numarasının üzerinde hoş bir görünüm sağlamamış oraya dikkat edin. Ellerinize sağlık

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
pastane gülen yazısının renklerinin biraz daha koyu olması gerektiğini düşünüyorum. dikkat çekebilmesi için. zeminin de daha net renkler olması gerektiği kanısındayım.

emeğine sağlık arkadaşım

iyi çalışmalar dilerim