Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlık Sitesi Logo Çalışmam

cbt

🌱Yeni Üye🌱
Bu ilk çalışmamdı. Renklere özen göstermedim, onlara dikkat etmeyin. Asıl danışmak istediğim; yazının okunur olup olmadığı.. Ben bu şekliyle pek beğenmedim açıkcası. Siz ne düşünüyorsunuz?

logozi4fy6.jpg

Bu da son çalışmam. İlk çalışmada yazıları o şekilde okunmaz kıldığıı görünce birden fikirlerim bitti, tıkandım :smile: 1-2 gün geçsin tekrar denerim. Şu anda hiçbirşey üretemiyorum..

Bu logo için düüşnceleriniz?

logo2cd0un9.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaştan çok sevgiliye hitaben olmuş. Bu siteye gir sevgili edin tarzında sanki. Siyah beyaz çalışmada yazıyı okuman için kafanı şekilden şekle sokma çabasına giriyorsun.
İkinci çalışmada evet amacına ulaşmıssın okunurluk oranı yükse ama şahsi fikrim bu bir arkadaşlık sitesi olucaksa o sevgili edinme imajını yok etmen lazım.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bana ne arkadaşlığı nede sevgiliyi anımsattı. çizdiğin kafaları oranlayınca anne çocuk ilişkileri üzerine eğitim veren bir site hissi uyandırdı bende. bence farklı ve daha toplu bir çalışma yapmalısın. bu logo hem enine hem boyuna çok yer kaplayıcı kurumsala oturtması sıkıntılı bir logo. kolay gelsin

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaştan çok sevgiliye hitaben olmuş. Bu siteye gir sevgili edin tarzında sanki. Siyah beyaz çalışmada yazıyı okuman için kafanı şekilden şekle sokma çabasına giriyorsun.
İkinci çalışmada evet amacına ulaşmıssın okunurluk oranı yükse ama şahsi fikrim bu bir arkadaşlık sitesi olucaksa o sevgili edinme imajını yok etmen lazım.

katılıyorum...

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana ne arkadaşlığı nede sevgiliyi anımsattı. çizdiğin kafaları oranlayınca anne çocuk ilişkileri üzerine eğitim veren bir site hissi uyandırdı bende. bence farklı ve daha toplu bir çalışma yapmalısın. bu logo hem enine hem boyuna çok yer kaplayıcı kurumsala oturtması sıkıntılı bir logo. kolay gelsin

Katılıyorum Anne ve çocuk kısmına yani, Aslında bu konu bayağı bi karışık tutup şimdi arkadaşlık diye iki erkek resmi koysan durum gene içinden çıkılmaz bi hal alacak, aynı şekilde bayan resmi koysanda :D arkadaşlıkla ilgili bi konu olduğu için bence 2 den fazla figür kullan gerçi yanlış anlamak istiyen bu yönde caba harcayan onada bi kulp takabilir.. Sana başarılar arkadaşım bu konuyu yansıtmak biraz zor sanırım :D

cbt

🌱Yeni Üye🌱

Açıkcası öyle olmuşsa daha iyi :smile: Sevgli, arkadaş bul. Aynı kapıya çıkar. Zaten genelde bir randevu bulmak için girer insanlar bu tarz bir siteye.

Fakat işte bunu çağrıştırmaktaysa kötü. Evet, bende siz söylediğinizde farkettim. Yakın zamanda daha yeni birşeyler üretmeye çalışcam. Sanırım bunun geleceği bu kadarmış :smile:

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.