Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Asmalı Amblem Logo nasıl duruyor ?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler denise ve teşekkürler namasteee bence 1. daha güzel olmuş ikincideki strok pek hoş durmamış ama daha da iyi olmuş oncekine gore bence 1

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence
> birinci sayfa
> ikinci logo grubu
> birinci logo

yalnız üst ve alt bant şeklinde yaptığın asma yapraklarını kaldırmalısın

tebrikler hoş olmuş

ebuş1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım yaptıkların çok güzel olmuş.fakat şu "köy kahvaltı evi" yazısı varya onun fontu hep gözüme kötü göründü.en son yaptığın tasarımlarda o yazı sade kalsa göz doldurmaz sadece "asmalı" yazısı öne çıkar iyide olur gibi düşünüyorum.tabi tercih senin.ellerine sağlık hepside güzeldi.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım yaptıkların çok güzel olmuş.fakat şu "köy kahvaltı evi" yazısı varya onun fontu hep gözüme kötü göründü.en son yaptığın tasarımlarda o yazı sade kalsa göz doldurmaz sadece "asmalı" yazısı öne çıkar iyide olur gibi düşünüyorum.tabi tercih senin.ellerine sağlık hepside güzeldi.

bende onu soylemeyi unutmuştum haklısın katılıyorum

sezgonaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görsel olarak güzel karakter olmamış bence değiştirirsen daha iyi olacak biraz daha süsleyebilirsen. örnek: yazı karakterını degıstırıp her bır harfe bir asma yapragı eklebılırsen altına...
tskler

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
teşekkürler

Kesinlikle birincisi daha iyi ikincisine göre.Daha sade tasarımları sevdiğim için sanırım bunu daha çok beğendim.Daha da iyisini yapabileceğine inanıyorum ve şimdilik sözü Rüzgar'a bırakıyorum :) emeğinize sağlık.Umarım yorumlarım işe yaramıştır...

P.S. el ilanı filan demiştin sanırım..tonlamalı çalışmalar(gradient vs kullanımı) baskıda istediğin sonucu elde edememene yol açabilir.Aklında bulunsun.Kolay gelsin.

teşekkürler denise ve teşekkürler namasteee bence 1. daha güzel olmuş ikincideki strok pek hoş durmamış ama daha da iyi olmuş oncekine gore bence 1

bence
> birinci sayfa
> ikinci logo grubu
> birinci logo

yalnız üst ve alt bant şeklinde yaptığın asma yapraklarını kaldırmalısın

tebrikler hoş olmuş

görsel olarak güzel karakter olmamış bence değiştirirsen daha iyi olacak biraz daha süsleyebilirsen. örnek: yazı karakterını degıstırıp her bır harfe bir asma yapragı eklebılırsen altına...
tskler

Teşekkür ederim arkadaşlar Akşam yeni değişikleri sizin yönlendirmelerinizle tekrar yolluycam beraber yaptığımız bir iş oldu sağolun...:handshake::alkis::dance1::dance1:

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟

Teşekkür ederim Böyle mi demek istedin.

bence bu çalışma güzel, fontlar da uyumlu ben beğendim, ancak üst ve alttaki yapakları kaldır daha güzel,"köy kahvaltı evi" - "köy kahvaltısı evi" olarak yazılması daha doğru olur sanırım

bu çalışmaları müşteri için hazırlıyorsan, tüm örnekleri göstermeyi unutma, müşterinin karar vermesi daha kolay olur ve seni daha fazla yormaz :D

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Teşekkür ederim arkadaşlar

bence bu çalışma güzel, fontlar da uyumlu ben beğendim, ancak üst ve alttaki yapakları kaldır daha güzel,"köy kahvaltı evi" - "köy kahvaltısı evi" olarak yazılması daha doğru olur sanırım

bu çalışmaları müşteri için hazırlıyorsan, tüm örnekleri göstermeyi unutma, müşterinin karar vermesi daha kolay olur ve seni daha fazla yormaz :D
Çok haklısın djmatrak "Köy Kahvaltısı Evi" yapmalıyım Çok sağol

hani yeni çalışmalar bekliyorum
Geliyor ama fazla bi değişiklik yapamadım. Yav internette asma yaprağı bulmak nekadar zormuş:sadsmile:evimizin bahçesindeki asmalarda kurudu bende CorelDraw daki ArtisticMediaPen ile çınar yaprağı buldum o nu asma yaprağına çevirdim.:sweating:
Bu güzel olmuş bence. Elinize sağlık.. :smile:
Sağol kardeşim seninde eline sağlık sende güzel çalışmalar yapıyorsun.
Not: Aramızda kalsın kimse duymasın şu "Rüzgar ALPASLAN" nın dilinden bi kurtulsam şu logoyu bi beyendirsem dünyalar benim olucak:sweating:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
hehe yok be oyle değil ben calışmanı beğeniyorum ama font takıntım var biliyorsun

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Şimdi Nasıl ?

tskler

hehe yok be oyle değil ben calışmanı beğeniyorum ama font takıntım var biliyorsun

Nasıl duruyor ? :sweating:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Önünüzde eğiliyorum

Kesinlikle katiliorum..Ugrasa ugrasa sonunda basardin.Biraz daha ugrassan daha da iyi olur eminim.Emegine saglik... :)

Vallaa uğraşmak istiyorum ama bana Hanım tuzak kurmuş içeride.
Çiğdem ve çay beni bekliyo, bide yemekteyiz programını açmış.
Bu günlük bukadar Ben tuzağa bile bile yakalanmaya gidiyorum Ha birde Avrupa yakası var.

"Bu logoyu birlikte yaptık sizde baya uğraştınız inceleyerek TEŞEKKÜRLER
grafikerler.net ARILARI"​

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kesinlikle katiliorum..Ugrasa ugrasa sonunda basardin.Biraz daha ugrassan daha da iyi olur eminim.Emegine saglik... :)

Vallaa uğraşmak istiyorum ama bana Hanım tuzak kurmuş içeride.
Çiğdem ve çay beni bekliyo, bide yemekteyiz programını açmış.
Bu günlük bukadar Ben tuzağa bile bile yakalanmaya gidiyorum Ha birde Avrupa yakası var.

"Bu logoyu birlikte yaptık sizde baya uğraştınız inceleyerek TEŞEKKÜRLER
grafikerler.net ARILARI"​

EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ SIRA BENDE BİRAZDAN Bİ LOGO GONDERECEM YORUMLARINIZI BEKLIYORUM OK BU ARADA denise benim ilisilasyonda bi salon çalımam var baksana hee

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) basarliarinizin devamini diliyorum..Hemen bakiorum Ruzgar..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
acaba hiç birisi olmadı dersam çok mu kırıcı olurum?

öncelikle burada (forum içersinde binlerce kez konu açılmış : ''logo - anlamlı, sade olmalı'')..

ilk 4 çalışmalarınızsa yaprak kullanmışsınız... Asma yaprağı pek benzemedı daha çok çinar yaprağı...

mesela bir fikir olsun, tabi ki fikir vermek güzel ama nasıl duracak bilemiyorum, denemek lazım...

Güzel fazla süslü font olamayacak. A harfinden üste bir çizgi (düz değil) sanki asma, sağ doğru uzulacak, ''I'' harfi kadar o çizgi gittiği zaman orada üzüm ve bir iki yaprak olsa? 2-3 renk tonu kullanabilirsiniz?

yani öyle şey yapmalısınız ki... Asmalı logo eğer asma bir semge vermek istiyorsunuz o zaman da farklı bir düşünce olmalı.... daha çok bu konuda arıştırma yapmalısınız