Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilgisayar eğitimi için kartvizit tasarımı

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar, arkadaşlar sizin fikirlerinizi merakla bekliyorum cad ,cam ve archicad eğitimleri için bir kartvizit tasarlamayı düşünüyorum ve bu işlere yeni merak saldım burda duayen büyüklerimizin önerileri ne olabilir biraz forumu karıştırdım fakat kafamdaki şablon yok gibi ve bende açıkcası kararsızım önerebileceğiniz kaynaklar var mı? bu kartvizit,el broşürü v.s için nasıl bir yol izlemeliyim? bu aciliyeti olan bir konu yol gösterirseniz çok müteşekkir olurum herkese iyi çalışmalar..

Benzer konular

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben sizin bu eğitimleri çok hızlı ve verimli bir şekilde satmanızı sağlayabilirim. Kartvizit, broşür vb. mozaiğin sadece birer parçaları

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam eğitimleri bire bir vermeyi düşünüyorum mimari alanda bilgim ve tecrübem var ve bu programlarıda bu alandaki arkadaşlara vermeyi düşünüyorum ve bunu içinde kartvizit ve el broşürü yapmayı istiyorum.Sizin yukardaki cümleyi biraz daha açar mısın? pek açıklayıcı deği fakat ilk mesajımda belirttiklerim istikametinde yol gösteren olursa çok iyi olur..

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kartvizit ve broşür satışı tetikleyen şeyler olamaz. Birebir de verecek olsanız, satışını yapmak istediğiniz bir eğitim hizmeti var. Önemli olan bu satışı artıracak önlemler

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sn. madchoice satışı artıracak önlemler derken neyi kastediyorsunuz? bu konuyu açarsanız sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.Bir de benim söylediğimi tam olarak anlamıyorsunuz galiba bu eğitimleri tanıtmak ve kendimide tanıtmak için tasarım yapmak istiyorum bunun yoluda tanıtıcı broşürlerden geçiyor çok ayrıntılı olmasına gerek yok tanıtımını yapsın yeterli birde şunu demek istiyorum ki bu eğitimler aşırı bir katılımla yapılmayacak sınırlı sayıda ve gerekirse bire bir şeklinde olacak bilgisayar programlarında bilgin üst seviyede kendi alanımda arkadaşlara bu konularda yardımcı olmak istiyorum..

ben açıklamamı yapıyorum neden vazgeçesiyorsun daha doğru düzgün birşey bile demedin bn öneri istiyorum veya bu konu ilgili mesajı karşı tarafa hızlıca verebilecek tasarım çalışmaları.. bu çalışmaların bana ilham verip ona göre bir çalışma yapacağım..

arkadaşlar kartviziti şöyle yapmayı düşünüyorum çift taraflı önünde eğiticinin bilgileri arka kısmında da program isimleri olacak bu konuda programların telif hakları sıkıntı oluşturur mu? kartvizit için bu ne kadar doğru sonuçta ortada bir şirket yok kişisel olarak bu kursları vereceğim ve arkadaşlara kolaylık sağlamayı düşünüyorum. nette bilgi fazla ama yeni başlayanlar için programları öğrenmek hem çetrefilli hemde çok zaman alıcı.. fikirlerinizi bekliyorum.. saygılar..

sayın üyeler bu kartviziti profesyınel olarak yaptırmayı düşünüyorum bunun için nasıl bir yol izlemeliyim profesyonel ve tasarımsal olmasını istiyorum yardımlarınız bekliyorum.. bu konu başlığı burda doğru mudur?yöneticilerin ilgilenmesi gerekmiyor mu?

arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.. bu çalışmayı kime ve nasıl yaptırmalıyım?

arkadaşlar konu güncel.. fikirlerinizi bekliyorumm..

özel mesaj gönderecektim fakat üyeler gönderemiyor iletişime geçebiliriz önceki yazıları okuduysanız ne istediğimi az çok anlatmışımdır..tasarım disipliniyle ilgilendiğimden vermek istediğim mesajı karşı tarafa iyi bir şekilde vermeyi ve tasarım açısından da memnun kalmayı umuyorum..

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yahu benm mesajlarıma ne oldu forumda açtığım mesajlar karışmış neden böyle olduuu??

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar konu güncel fikirlerinizi bekliyorum

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar uzun zaman oldu ama bu konuda bilgi vermek isteyenlerin desteğini rica ediyorum ... konu güncell...Bu eğitimler için broşür ,kartvizit ve el ilanı konusunda nasıl bir yol izlemeliyim?