Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilgisayar mağzası cam giydirme

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ortadaki kırmızı tasarım müşteri özellikle bu şekilde istedi istedi diğer çalışmalrı background dahil ben yaptım

yorumsuz bırakmayın....

Benzer konular

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

öncelikle "creative" yazısı çok kenara yakın olmuş. müşterinin istediği ortadaki kısım gerçekten de göze batıyor :tongueout: , televizyon resmi çok havada kalmış ve fiyatın altındaki boşlık çok fazla, orantılamaya biraz daha dikkat.

sol taraftaki kısımda "megapiksel" yazarsan daha hoş olmaz mı? "279 ytl" yazısının gölgesine dikkat! bir de üzerinde çarpı olan fiyatı üste alırsan daha iyi olabilir. umarım fikirler yardımcı olur.

iyi çalışmalar.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
görsleri çok kötü deforme etmişsiniz...sağ taraftaki görsellere verdığınız Glow efectı fazla, opasity düşürebilirsiniz...arka zemine gelince hoş, ellerine sağılık. fakat ürün reklamı yaparak amacımız arka zemin değil ürün ön plana çıkartmak. Fiat üzerinde çapraz siyah değil da kırmızı rengi daha iyi olurdu. Sol tarafında fiat yazı fontu değişik kullanmışsınız, yani bütün tasarım üzerinde fiat rakamları aynı fontu kullanın bütünlük sağalar... Bu tasarım üzerinde tekrar çalışma yapın.

saygılar

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
çok teşekkürler arkadşlar creative görmemiştim saolun keçke üzerinde oynam yapabilecek şansım olsatydı ama müşteriye benim çıkardığımın zıddı şeyle istediği için yaptım aslında bunları bir anlık sinirle yaptım ile denir yani alsan ancak bu yakışır der gibi yüreğim elvermedi bazı yerlerini düzelttim ama tabii bunlar bahane değil saolun yorumlar için dikkate alıcam

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MG Pixsel yazısı tamamen hatalı olmuş,
ya megapixel ya da MP...
ama mega pixSel olmamalı...
dikkat...