Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Fermuar Şirketine yapılan logo ve kartvizit çalışması

jeren_1432

🌱Yeni Üye🌱
Çok hoş olmuş tüm zevklere hitap ediyor bence tebrik ederim

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Herşeyi ile başarılı bi çalışma.. kartvizit hakkındaki yorumlara katılmıyorum görsel yada tasarım yönünden hata yok sadece tarzı farklılığı bırakın oda olsun.. :) Tebrikler..

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo çok hoşuma gitti, tebrikler. Bence Tel, Fax ve Gsm yazan kısımlar, daha koyu mavi olmalı

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
tekinelfermuarlogozv3.jpg
295px-Telemundo.svg.png

Sanırım önceki yorumları görmedi arkadaşlar. Yorumları yapmadan önce yukardaki logoları incelerseniz sevinirim.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cahit Hocam konu kaldırılamıyor mu acaba merak ediyorum. Üzerinden de bayağı zaman geçmiş.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Cahit Hocam konu kaldırılamıyor mu acaba merak ediyorum. Üzerinden de bayağı zaman geçmiş.

Konuyu kapatırsak bu gibi paylaşım yapan arkadaşlara bu başlık örnek olmaktan çıkar.

Ben ilk mesaja kopukhasan arkadaşımızın tespitini alıntı şeklinde ekledim.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet arkadaşlar haklısınız... epey bi yorum okudum ama işte 9 sayfayı birden okuyamıyorsun.. benimde bu tarz bi uyarım boşa gitmişti.. Ama yapacak fazla bişi yok.. ben işi görür yorumumu yazarım haddimce.. Benzerini yapan arkadaş utansın.. ben değil.. :)

Galiba en iyi çözüm bu tarz bi uyarı geldiğinde konua alıntı yaparak devam etmek benzer görseli en azından sayfalar arasında kaybolmaz...

tekinelfermuarlogozv3.jpg
295px-Telemundo.svg.png

Sanırım önceki yorumları görmedi arkadaşlar. Yorumları yapmadan önce yukardaki logoları incelerseniz sevinirim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Uff ya yani... Fermuarlı "t" çok güzel fikir... Şart mı tıpa tıp olması? Fikirden esinlen tamam... Başka bir font kullan t'de, yamuk gelmesin düz insin fermuar... Ortadan gelsin... Uçtan gelsin ya da. ne olacak o zaman? Başkasının değil senin fikrin olacak. Kimsenin aklına diğer logo gelmeyecek...Herkes memnun olacak. ooo diyecez çok akıllıca gurur duyacaz. Başta siz gurulanacaksınız. Çünkü yaptığınız şey sizin olacak? Bu şey kimin şimdi? Buyrun arkadaşım bundan sonrası için seçim sizin.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel eline emeğine sağlık

Siz yukarıda yapılan yorumlara dikkat etmediniz sanırım... ne güzel, neresi güzel?...Ortada güzel olan birşey yok çünkü logo tasarımı arkadaşa ait değil "alıntı" ya daha da yumuşatırsak "editleme"

Birde böyle değerlendirin isterseniz.

Kolay gelsin

semken

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmuş logo..ama renk çok göze çarpıyoo...bence rengini değiştir mesela bordo dene..

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İşletme büyük değilse sorun yaratacak türden bir alıntı/esinlenme olmamış bence. Temiz iş ve iş görür. Elinize sağlık.

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoda sorun var. bir fermuarı açtığını düşün, açık kalan kısmı (kulak diyebiirsin) hiç çizdiğin gibi durur mu? İyi düşünmüşsün ancak teknik hataları da düzeltmeni tavsiye ederim. mesela açılan kenarın kıvırımı ve hafif gölgesi olabilir.