Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir film afiş denemem yorumlarınızı ve onerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cehennemdengeleniz2.jpg

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ellerinize sağlık... Arkadaki adamın duruşu beni çok güldürdü... Cehennemden o geliyorsa; cehennem komik bir yer olmalı dedim :) Yazı karakterleri zayıf kalmış isimle kıyaslayınca. Üç karakter de birbiri ile kopuk değil mi, sizce? Arkadaki iki karakter tek bir filme ait olabilir ama kız apayrı bir karakter. Zaman veya mekan sorunu var belki de her ikisi birden.Kolay gelsin.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler aslında şimdi attıktan sonra bende baya bi hata gordum ve sinir oldum dikkat edersen üsteki ismlerin birindede büyük harfte i kullanmışım buda benim bir ayıbım daha kendimi daha ne kadar eleştirecem bakalım ama soylediklerin yerinde ve sağğlıklı teşekkürler

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
teşekkürler aslında şimdi attıktan sonra bende baya bi hata gordum ve sinir oldum dikkat edersen üsteki ismlerin birindede büyük harfte i kullanmışım buda benim bir ayıbım daha kendimi daha ne kadar eleştirecem bakalım ama soylediklerin yerinde ve sağğlıklı teşekkürler

ben de bazen bakınca "ben bunu nasıl yapmışım ya?" dediğim şeylerle yüzleşebiliyorum. Kendimizi eleştirmeyi bıraktığımız an eyvah bize! Devam edin siz, hem çalışmaya hem de eleştirmeye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...