Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir grafik tablet konusu daha

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaklaşık 3 saattir forumda, grafik tablet ve hakkındaki yorumları okuyorum...Gerçekten kafa karıştırıcı...
Ben çalışmalarımı touchpad ile yapıyorum,parmak hassasiyeti mause tan daha kullanışlı geliyor...Şimdiyse bir tablet edinmek istiyorum...
Sizlerden ricam bana önerebileceğiniz marka ve modelleri söylemeniz.
Markalar arasındaki kıyaslamaları kendim yaparak hem sizi meşkul etmemiş olurum hemde araştırma yaparak bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmiş olurum.Malum piyasada 10 larca marka ve 100 lerce model var.
...Aradığım en önemli özellikler
-A4
-Ayarlanabilir yükseklik
-Zoom vs. seçeneklerini tablet üzerinden kullanabilmek için kısayollar
-Hem sol hemde sağ elle kullanabilme

Bu özellikleri yada türevlerini barındıran, bildiğiniz-duyduğunuz-kullandığınız tablet marka ve modellerini paylaşırsanız sevinirim....Fiyat sorun olmaz.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam istediğin özellklere çok yakın bir tabletim var.Wacom İntous3...
ancak yükseklik ayarı yok bu tablette.ancak şu ana kadar bununla ilgili bir sorun yaşamadım.çok zor da kalacaksan altına kalınca bir kitap koy ve devam et :)
tablet A5 wide özellşkte.A5 olmasına aldanma, boyu normal A4 kağıdından 1 cm,eni 5-6 cm kadar küçük ve inanılmaz kullanışlı.üzerinde kısayol tuşları büyültme küçültme şeridi bulunuyor.şiddetle tavsiye ederim.İlla da A4 olsun diyorsan 2000 ytl civarı bu markanın A4 modeli.Ancak ister A4 ister A5 al,Wacomdan başka alma...tableti bulan firma da wacom zaten...iyi günler