Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

birkaç logo çalışması

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
atlasmp6.jpg

kpjm6.jpg

fidanmh5.jpg

noktaqy3.jpg

pizzatiajg9.jpg

eleştri ve yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
nokta iletişim fena değil ama onun çiziminde hata var ayrıca kare içindeki daire ile nokta yazısının içindeki o harfi çok alakasız bozuyo herşeyi o yüzden narrow ve condensed tipi font kullanma derim ben ;) birde türkçede iki nokta kullanılmaz ya üç nokta koyacaksın ya tek nokta.

Son düzenleme:

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
güzel logolar ama küp ajans logsunda logonun küple pek alakası yok o şekil yerine küpe benzer bi logo düşünseydin daha ii olurdu
en çok nokta iletişim logosunu beğendim

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pizzatia logosoundaki "hayatı ti'ye alanlara" çok alakasız olmuş.sloganı değiştirmelisin bence.
küp konusuna katılıyorum.
Atlas Sigorta logosunda da yazı çok uzak olmuş logoya.ve yazıyı biraz daha yukarı almalısın.çok daha hoş duracağını düşünüyorum :)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
1. atlas sigorta iyiye gidebilir ama yazı fontunu değiştirmeli ve sola kaydırmalısın bence.
2. küp ajansta arkadaşlara katılıyorum küp ile çok alakasız.
3. fidan seracılıkta ağaç değilde daha fidan gibi minik bişiyler kullansan daha mı iyi olur acaba :(
4. nokta iletişimde font çok bold daha italik bişiler kullanabilirsin. birde 'o' yu direk amblemdeki daire gibi denesen nasıl olur :(
5. pizzacıyı beendim (slogan hariç) ama şapkayı daha iyi illüstre etmelisin.
ellerine saalık.

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 1. logoda takıldım logonun sağ taraftakini biraz daha yukarı alıp atlas yanına yanaştırsaydın çok daha ii olurdu tabi değer logolarında ayrı bir güzellikleri var başarılar

chowzr

🌱Yeni Üye🌱
atlas sıgorta dısında dıgerlerı kusursuz... emegıne saglık..

buket34vip

🌱Yeni Üye🌱
eline düşüncelerine sağlık ta ewet bende atlas sigortada baştan savma bir iş gördüm.ayrıca nokta iletişimde kare içindeki dairenin rengiyle O harfinin renginin aynı olmasında bi iticilik gördüm..sadece fikrim :S

m.c.r

🌱Yeni Üye🌱
küp yerine altıgen biraz komik olmuş :D hemen insanın dikkatini çekiyor enazından benim için öyle ( sadece yorum :disappoint: )

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
GÜzel OlmuŞ Hocam Elİne SaĞlik