Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

black poison albüm kapağı (yakında)

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
çalışma Photoshop & Corel ile yapıldı.
Yorumlarınız için teşekkürler...

bizimalbmkapa.jpg

Benzer konular

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
ayakkabılar - göz çok alakasız kalmış.. siyah zehir.. bence bunun üzerine gidebilirmişsin arka resim için.. açıkcası ne bilim genel olarak hoşuma gitmedi :S

mavisakalcik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cok basit sanki paintte hazırlanmış gibi duruyor.

Drawing-Freak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mangaturkiye.co.cc
font turuncu siyah desenli, yeşil parlamalı, göz mor arkada siyah çizme ve silah var azıcık alakasız olmuş. daha değişik ve düzenli bir çalışma olması daha iyi olur

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence farklı bir çalışma olmuş hoşuma gitti sadece ayakkabıyı kaldır derim bir de arka taraftaki gözleri kaldır derim sade ve yazıyıda küçültürsen biraz daha ii olur emeğine sağlık.

oomlet

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağ alt köşedeki albümün ismi galiba,
daha belirgin biyere koymak bence daha iyi olabilrdi,
tasarımı ben beğendim
başarılar..

Son düzenleme:

power088

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mrotto.com.tr
hem yorum istiyosun hemde yorum ve eleştri yapanları sen eleştiriyosun doğrumu? evet biraz basite kaçmış gibi yazı karakterinin içindeki dolgu ile kenarda kullandığın stroke kontur ve rengi alttaki fondan koparmış tamamen...

koronz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.lebuso.com
glam metal örneklerini de yakında yükleyeceğim taramam günleri alır...

Kendine oluşturabilirsin.

Gözler, ayakkabı ve silah. Bence uygun olmamış.
Yazı basit duruyor ve silinik bir görüntü var. Flue yada sisli nasıl adlandırırsan ?
Bir de gözler Warcraft yada benzeri bir oyunu anımsatıyor. Daha özel düşünülmeli.
Ayrıca o'ların içinde ki göz de itici olmuş.
Ben beğenmedim açıkçası.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bugün sanırım ters bir günümdeyim, beğendim ben... Bakınca gözümün önünde bir karakter belirdi... Çizmeler , gizemli bir yüz, silah ... üstelik olağanüstü birşeyler var... Sanki adam mutasyom geçirecek, yaratığa dönüşecek vs. Bilemiyorum, diğer yorumlara baktım da, farklı düşünüyorum çok.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
yılan vurgusu yapmaya çalışmışsın ön plana bunu almak istiyorsun ancak fontda kullandığın göz ifadesi zaten yeterli iken font rengi olarak yılan derisi kullanmışsın arkadaki gözlen bir nebze ancak ayakkabı alakasız sol alttaki yılan figürü ise kullanmakta o kadar ısrarcısın ki birşey diyemiyorum kısacası olmamış 2. bir çalışma yaparsan farkını görelim iyi çalışmalar...

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net

teşekkür ederim yorum yaptığınız için beğenmemiş olabilirsiniz ama bu bir grup çalışması herkesin de fikrini sormak durumundayım. Bu arada "emeğe" saygınızın olmadığını görüyorum... Lütfen Üslübunuzu düzeltiniz... Sizin çalışmanıza bu şekilde yorum yapılsaydı kendinizi nasıl hissederdiniz?

Bugün sanırım ters bir günümdeyim, beğendim ben... Bakınca gözümün önünde bir karakter belirdi... Çizmeler , gizemli bir yüz, silah ... üstelik olağanüstü birşeyler var... Sanki adam mutasyom geçirecek, yaratığa dönüşecek vs. Bilemiyorum, diğer yorumlara baktım da, farklı düşünüyorum çok.

teşekkürler efoja 4 kişinin fikirleri göz önünde bulundurularak yapıldı bu çalışma... o yüzden ben sadece operatör konumundayım... :)

yılan vurgusu yapmaya çalışmışsın ön plana bunu almak istiyorsun ancak fontda kullandığın göz ifadesi zaten yeterli iken font rengi olarak yılan derisi kullanmışsın arkadaki gözlen bir nebze ancak ayakkabı alakasız sol alttaki yılan figürü ise kullanmakta o kadar ısrarcısın ki birşey diyemiyorum kısacası olmamış 2. bir çalışma yaparsan farkını görelim iyi çalışmalar...

yapacağım hiç merak etmeyin.. teşekkürler..

ttsagce

🌱Yeni Üye🌱
yazı tiplerini değiştiğiniz taktirde 10 numara olucak...

koronz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.lebuso.com
Saygısızlık yaptığıma inanmıyorum.
Eleştiri kaldıramıyorsanız, yorum beklememenizi öneririm.
Üslubumu düzeltmemi istemişsiniz. Üslup konusunda bana ders verecek son kişi siz olmalısınız.
Üzülmedim dersem yalan olur ancak eleştiriyi düşmanca değil yapıcı olarak algılarsanız, sizin yararınıza olacaktır.
Zamanında benim çalışmalarıma yapılan yorumları kaldırabilecek olgunlukta olmadığınıza inanıyorum. Çok eleştirildim ancak bunları olumsuz eğil, yapıcı bir şekidle yorumladım.

Örnek vermeden yapamayacağım.
Size farklı bir eleştiri örneği vereyim.
Pc yada Playstation oyunlarından alıntı gözler ve logo programlarında yapılan bir yazı ile kapak olmaz. O' larin içine koyduğunuz gözler ile diğer resimdeki gözler birbiri ile alakasız. O' ları neden doldurmak zorunda hissetiniz anlamadım. Gözler, kısmi yüz, ayakkabı ve silah kadar alakasız nesneleri bir araya getirmek için iyi bir neden olmalı. Şarki sözü yada adı album adı yada herhangi birşey.
Bence sen, bunu sil ve tekrar yap. Grubunu, müziğini, hayat felsefesini, anlatmak istediklerinizi dök şekillere.
==> bu eleştiri nasıl ?

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
Saygısızlık yaptığıma inanmıyorum.
Eleştiri kaldıramıyorsanız, yorum beklememenizi öneririm.
Üslubumu düzeltmemi istemişsiniz. Üslup konusunda bana ders verecek son kişi siz olmalısınız.
Üzülmedim dersem yalan olur ancak eleştiriyi düşmanca değil yapıcı olarak algılarsanız, sizin yararınıza olacaktır.
Zamanında benim çalışmalarıma yapılan yorumları kaldırabilecek olgunlukta olmadığınıza inanıyorum. Çok eleştirildim ancak bunları olumsuz eğil, yapıcı bir şekidle yorumladım.

Örnek vermeden yapamayacağım.
Size farklı bir eleştiri örneği vereyim.
Pc yada Playstation oyunlarından alıntı gözler ve logo programlarında yapılan bir yazı ile kapak olmaz. O' larin içine koyduğunuz gözler ile diğer resimdeki gözler birbiri ile alakasız. O' ları neden doldurmak zorunda hissetiniz anlamadım. Gözler, kısmi yüz, ayakkabı ve silah kadar alakasız nesneleri bir araya getirmek için iyi bir neden olmalı. Şarki sözü yada adı album adı yada herhangi birşey.
Bence sen, bunu sil ve tekrar yap. Grubunu, müziğini, hayat felsefesini, anlatmak istediklerinizi dök şekillere.
==> bu eleştiri nasıl ?

arkadaşım alıntı kısmını ve diğer yorumlara verdiğim cevapları lütfen okurmusun üslübun hakkında emir vermedim zaten rica ettim.. Birinin yaptığı yoruma katılıyosun ve sonrada sana yapıcı eleştri yaptım diyosun düpedüz terbiyesizlik desteklemesi yapıyorsun kusura bakma çıt kırıldım biri değilim olmadıysa olmadı benden başka 5 kişi daha var grupta sonuçta bu "GLAM" müzik albüm kapağı bilmem bilirmisin... Daha iyilerini de yapabilirim biliyorum çünkü bu sektörde ben yeni değilim sadece bu sitede "yeni"yim.. Bu albüm kapağı 5 kişinin ortak düşüncesidir ve sonuçta ortada düşünce karmaşacası var diğer arkadaşlarımın da gönlü olsun istedim ve böyle bi çalışma çıktı.. timsah arkadaşım dediki logoyu paylaştığım zaman ejder görseli çok ayrıntılı yazıyı yemiş dedi.. arkadaşlarım ısrarla onu istiyorlar bilmem anlatabildim mi?
Benden ders alcak değilsin ama bazı insanların sözüne özüne katılmadan önce bi düşün senin yorumların senindir senin tasarımındır senin zevkindir senin tarzındır.. iyi akşamlar dilerim

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence sipsiyah bir zemin yap ve vermek istediğin sertliği gölzeri sadece çizerek yap ve yazılar yumuşak kalmışlar. Black posion yazısı da öyle ama onu beğenmişler demiştin o zman sana kolay gelsin arkadaşım. emeğine sağlık. Çünkü arkadaşların bunu beğendikten sonra sen de ona uyumlu birşeyler yapmya çalışıyorsun.