Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blue Hotel Afiş Çalışmam

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Kendimi geliştirmek adına, bu koca tatilde boş boş durmiyim direyerek yaptığım bir çalışamadır. Kurumsal kimliği ve logosunu yapmıştım afişi de yapıyım da tam olsun dedim :) Fotoğraf için ''Tugi'' hocama çok teşekkür ederim. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

13367264pr2.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
fotoğraf çekimi güzel olmuş cidden renkler çok ii kullanılmış tam tatil havasında ve göz alıcı düzenleme ii sizi bekliyor fontu değişebilir yalnız, emeğğine sağlık

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel olmuş tebrikler. İyi çalışmalar emeğine sağlık.

tulip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkler ve objeler anlatım için çok uygun burada sadece mesaj biraz zayıf kalmış gibi geldi bana, emeğinize sağlık...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
tatil modundan çıkalım derken bu çalışma herşeyi geri getirdi...güzel iş arkadaşım...görseller çok iyi...tabi bu tasarımı olumlu yöde etkiliyo...sadece yazı funtun bu çalışmada basit kalmış...sanırım onuda tamamlarsan süper olucak...eline sağlık...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlara katılıyorm font ve fontun rengi haricinde gayet renkli bir çalışma olmuş

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz ağırlık katmak adına tırnaklı karakter kullanmıştım. Ama gördüğüm kadarıyla olmamış :) Sizin önerdiğiniz bir font varmıdır acaba? Kalın ve etli bir karakter mi kullansam?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz ağırlık katmak adına tırnaklı karakter kullanmıştım. Ama gördüğüm kadarıyla olmamış :) Sizin önerdiğiniz bir font varmıdır acaba? Kalın ve etli bir karakter mi kullansam?

ben numaralı fontlardan kullanıyorum (00679) hemen hemen bütün çalışmalarım da vardır...önerim budur...ne kalın ne ince...sade ama şık bi yazı fontu...kolay gelsin arkadaşım...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
ben numaralı fontlardan kullanıyorum (00679) hemen hemen bütün çalışmalarım da vardır...önerim budur...ne kalın ne ince...sade ama şık bi yazı fontu...kolay gelsin arkadaşım...

Peki ben nasıl temin edebilirim sizin bu ünlü fontunuzu? Söz her tasaramımda kullanmıcam :rofl:

West

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal kimlik, logo ve afiş olarak bir bütün halinde bakıldığında çok başarılı bir çalışma çıkartmışsınız. Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

graphicdesign86

🌱Yeni Üye🌱
çalışma amacına ulaşmış fotoğraf seçimi gayaet amacına uygun yalznızca font konusunda birazdaha seçeneğin var diebilirim emeğine değmiş bi çalışma.Ellerine ve zihnine sağlık.Saygılar.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık dostum 10 numara olmuş.beni unutmayım teşekkür etmen büyük incelik. hamur her yerde ama ustalık !!!!! usta işi olmuş vesselam eline koluna sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
ellerine sağlık dostum 10 numara olmuş.beni unutmayım teşekkür etmen büyük incelik. hamur her yerde ama ustalık !!!!! usta işi olmuş vesselam eline koluna sağlık

Güzel yorumun beni onurlandırdı teşekkürler hocam. Hamurun güzeli senden çıktığı için bakmanı çok istedim :) Pişirip servise sunmak bana kaldı :rofl: Çok hazırcımıyım ne? :giggle:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Müsadenle bende yorumlayayım :)

Fotoğrafa söylenecek söz yok zaten :)
Şezlong ; "gel otur "diyor...
Paletler gayet davetkar..
Şapkada var...
Şemsiye, şemsiyenin üstünde güneş yansıması,deniz , kum....
10 numara görsel....

Altaki logolarda hizalama sorunu var biraz :)
önemsiz tabiki...
Font seçeneği değerlendirilebilir...
Boş zamanı iyi eğerlendirmişsin kardeşim.
Devamını diliyorum...

Saygılar...

TuffFellah

🌱Yeni Üye🌱
fotografi da sizmi cektiniz?fotografi da siz cektiyseniz cok basarili.cunku fotodan baska yorum yapmaya deger birsey goremiyorum.emegine saglik...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Müsadenle bende yorumlayayım :)

Fotoğrafa söylenecek söz yok zaten :)
Şezlong ; "gel otur "diyor...
Paletler gayet davetkar..
Şapkada var...
Şemsiye, şemsiyenin üstünde güneş yansıması,deniz , kum....
10 numara görsel....

Altaki logolarda hizalama sorunu var biraz :)
önemsiz tabiki...
Font seçeneği değerlendirilebilir...
Boş zamanı iyi eğerlendirmişsin kardeşim.
Devamını diliyorum...

Saygılar...

Eyvallah İnan hocam :) Sen beğendiysen tamamdır olay ;) Çok teşekkür ederim güzel yorumuna. Saygılar...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
evet yunus arkadaş bize sağlam bir görselin nasıl iş bitireceğini gösteriyor tebrik ederim çok güzel seçim yapmışın gerisi teferuat zaten ama alttaki banka logolarını vektörel kullanırsan daha hoş olucak kırıklar rahatsız edici başarılar dilerim...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
evet yunus arkadaş bize sağlam bir görselin nasıl iş bitireceğini gösteriyor tebrik ederim çok güzel seçim yapmışın gerisi teferuat zaten ama alttaki banka logolarını vektörel kullanırsan daha hoş olucak kırıklar rahatsız edici başarılar dilerim...

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Amacımda inanın bunu vurgulamaktı. Her tasarımımda sade olmayı hedeflemiş, özellikle afişlerde en çok 3 temayı kullanmışdır. Banka logolarına gelince amacım boşluğun dolmasıydı. Dediklerinize katılıyorum. Öneriniz için ayrıca teşekkürler. Saygılar.