Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blue Hotel Logo Çalışması

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Malum Bayram tatiline girdiğimiz şu günlerde boş durmiyim da kendimi geliştiriyim diyerekten hazırladığım bir logodur. Umarım birşeyler becermişimdir :) Saygılarla...

96465217jb1.jpg

Not : Hayali bir firmadır.

Son düzenleme:

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışmanız hala CMYK olduğu için gözükmemektedir. Lütfen RGB olarak editleyip tekrar yükleyiniz.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Renkler çok ama çok pasif, cansız... Özellikle 4. çalışma sanıyorum pasifliğin yanı sıra baskıda ölecektir. Aralarından 1. yi beğendim, lakin renklerini ve font'unu geliştirmeni tavsiye ederim.

Kolay Gelsin.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Renkler çok ama çok pasif, cansız... Özellikle 4. çalışma sanıyorum pasifliğin yanı sıra baskıda ölecektir. Aralarından 1. yi beğendim, lakin renklerini ve font'unu geliştirmeni tavsiye ederim.

Kolay Gelsin.

CMYK modunda inanın daha güzeldi renkler. RGB ye çevirince patladı resmen :S Ne oldu benim renklerimeee :(

Son düzenleme:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
renklerde problem var arkadasım ... ama 2 ve 4 ün üzerinde calısabilirsin.. eline sağlık.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
corelde rgb ye çevirmeyi dene istersen. ek olarak ta 2. çalışman bana hoş geldi.emeğine sağlık dostum

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ederim. Renkle ilgili bir sorun vardı fakat ben gerekli düzeltmeyi yaptım şuan renkler orjinali ile aynı gözükmekte bende. Saygılar.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çalışmalar fena olmamış fontlarla biraz oynarsan daha iyi olr 1.beğendm ben.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
güzel diyecek çalışmalar ilk bakışta ama bieylere değinmek isterim ve du yorumum seni kesinlikle üzmesin genel konuşacam çünkü...

ilk olarak birinci logoya bakalım.
BLUE HOTEL ismine uygunmu sence... evet dersin yada deriz. neden dersem o zaman dersin yada derizki mavi kullandım, deniz hiisinide verdim, birde bir tekne yada yat yaptım neden olmasın. ama olmamış derim yada deriz. bence bir isim ve onu simgeleyecek şey bir bütün olmalı. senin şimdi yapmış olduğun logo görseli bir yat tasarımcısı için bulunmaz bir görsel bence. güzel bir isimle yerine oturmuş olur.

ikinin durumuda aynı. üzerinde durmama gerek yok.

üç ü sona bırakacam.

dört ise tippoğrafik bir bütün olsun demişsin. bence o bir zarfta yada karta ne kadar okunur meçul. görselide olmadığından yerinde değil. karekter yerinde bilki ama sorun çıkarır diye düşünüyorum.

evet geldik üç'e burda kullandığın soyut ama anlamlı şeyler iyi gibi duruyor. turuncu, mavi ve yeşil. anlam olarak
yeşil doğa
mavi deniz gökyüzü
turuncu kumsal vs...

evey biraz daha zorlamayla bişeyler çıkar ama biraz üsütne ve biraz daha farklı kullanmalısın. tipografiyi konuşmak istemiyorum olmamış ora. yıldızlar yer olarak iyi değil. en alta gelir diye bilirim.

sanırım çok konuştum yada yazdım. okuyan sıkılacaktır ama bunlar olması gerekenler.

başarılar diliyorum sana...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
güzel diyecek çalışmalar ilk bakışta ama bieylere değinmek isterim ve du yorumum seni kesinlikle üzmesin genel konuşacam çünkü...

ilk olarak birinci logoya bakalım.
BLUE HOTEL ismine uygunmu sence... evet dersin yada deriz. neden dersem o zaman dersin yada derizki mavi kullandım, deniz hiisinide verdim, birde bir tekne yada yat yaptım neden olmasın. ama olmamış derim yada deriz. bence bir isim ve onu simgeleyecek şey bir bütün olmalı. senin şimdi yapmış olduğun logo görseli bir yat tasarımcısı için bulunmaz bir görsel bence. güzel bir isimle yerine oturmuş olur.

ikinin durumuda aynı. üzerinde durmama gerek yok.

üç ü sona bırakacam.

dört ise tippoğrafik bir bütün olsun demişsin. bence o bir zarfta yada karta ne kadar okunur meçul. görselide olmadığından yerinde değil. karekter yerinde bilki ama sorun çıkarır diye düşünüyorum.

evet geldik üç'e burda kullandığın soyut ama anlamlı şeyler iyi gibi duruyor. turuncu, mavi ve yeşil. anlam olarak
yeşil doğa
mavi deniz gökyüzü
turuncu kumsal vs...

evey biraz daha zorlamayla bişeyler çıkar ama biraz üsütne ve biraz daha farklı kullanmalısın. tipografiyi konuşmak istemiyorum olmamış ora. yıldızlar yer olarak iyi değil. en alta gelir diye bilirim.

sanırım çok konuştum yada yazdım. okuyan sıkılacaktır ama bunlar olması gerekenler.

başarılar diliyorum sana...

Şükrü abim eğitici ve yol gösterici yorumundan ötürü çok teşekkür ederim. Ne demek istediğini çok iyi anladım abicim. Anladığım kadarıyla 3. çalişmayı diğerleri arasında daha baskın bulmuşsun. Söylediklerini uygulayıp daha fazla üzerine düşicem abim. Teşekkürler. Saygılar...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Şükrü abim eğitici ve yol gösterici yorumundan ötürü çok teşekkür ederim. Ne demek istediğini çok iyi anladım abicim. Anladığım kadarıyla 3. çalişmayı diğerleri arasında daha baskın bulmuşsun. Söylediklerini uygulayıp daha fazla üzerine düşicem abim. Teşekkürler. Saygılar...

üçüncü çalışma bunların arasında iyidir. üç oldu demiyorum. üzerinde birez uğraşmalısın.
yerleri düzeni şekil olarak farklı kullanmalısın derim.
kolay gelsin sana

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yapılan yorumlar çerçevesinde 1. Logonun fontunu değiştirmem söylendi. Bu character oturdu bence. Tabiki sizlerin yorumu eşliğinde netlik kazanacak. Ayrıca 3. çalışmam içinde Şükrü abim üzerinde biraz çalış demişti. Bende bunları çıkardım. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar...

81186515bb8.jpg

West

🌱Yeni Üye🌱
Yapılan yorumlar ışında işinizinin peşinden koşmanız çok güzel bence. Bu çalışamanın kurumsal kimliğinde de aynı şekilde işinizin peşinden koşmusunuz. Tebrikler.

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalıştığınız logoları peçete ve uniformalarda hayal ederek söylüyorum bence 3. üstünde çalışılabilirsiniz. hem diğer promosyon ürünlere de rahatlıkla kullanılabilecek bir çalışma olduğunu düşünüyorum emeğinize sağlık