Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
çookk şirinler bunlar..

hayvanseverler nerede acaba?
aramızdakı hayvanseverlerı gormek ıstıyorum..
böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... cunku bu kedıcıkler o kadar şirinlerki.. aaayyyyy yerım ben onları dıyenler cıkacagından emınım... bende oyle dıyenlerdenım :D cok tatlılar yaaa:rofl:

96785202wn4.jpg

11im9.jpg

13uu3.jpg

12rr1.jpg

15rv6.jpg

14bq9.jpg

17au9.jpg

16og3.jpg

18vo3.jpg

19cu3.jpg

111mi0.jpg

110qp4.jpg

görseller alıntıdır..

aralarına hıkaye yazmak ısteyen olursa cok eglencelı olur bence.. ben yazacaktım ama sızınkılerı merak ettım :D

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Beslediğim kedilerimden biliyorum,kendilerini sevdirmeyi çok iyi biliyorlar,özellikle birlikte uyuyunca :)
Tatlı pisilermiş :)
pisi pisişik bir paylaşım :DTeşekkürler Shedesign.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
evet yerim onları :D:D:D:D 10 yıl kedi besledim.... kedim 10 yıl yaşadı o öldükten sonra başka almaya cesaret edemedim.. üstüne gül koklayamadım :) Bazen fotoğraflarını açar izlerim :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
ben cok kucukken beslerdım benle bırlıkte uyurdu gecelerı.. sabah uyandıgımda her yerım tırnak ızı olurdu..çokkkkk kucuktu daha cunku :D

güncellendi..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmış:D... deeerrrmişim!.... Bu geyiği hiç sevmem ama yaptık bakalım. Gerçekten çok güzeller Allah bütün hayvanlara zengin ailenin çok sevilen evcil hayvanı şansı versin.

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok şirinler gerçekten. paylaşım için teşekkürler

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
sisko-kedi-4.jpg

Çok şirin varlıklar. Benim kedim biraz hırçın oyun oynuycam diye yiyor resmen beni ama olsun :D Ellerimdeki çizikler kurban olsun ona :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmış:D... deeerrrmişim!.... Bu geyiği hiç sevmem ama yaptık bakalım. Gerçekten çok güzeller Allah bütün hayvanlara zengin ailenin çok sevilen evcil hayvanı şansı versin.

Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmış:D... deeerrrmişim!.... - valla ama bir yerde kedinin köpeyin etleri iyiyorlar:S ıyyy içim bir tuhaf oldu görduğum zaman:S kaç kişi bu eti yediktn sonra hastaneye düşmuşler...

çok şeker bunlar. benim da kedim var, bu ikinci... kral gibi ev içersinde dolaşıyor...eğer hiç kimseye ona değer yada ilgi göstermiyor - kaçın..:D uyutmaz, yemek yemeye vermez, heryeri dağatar:D kışın en sevdiği yer yatakta yorgan altında, uyandığı zaman buruşmuş halde çıkıyor çok komik suratı var:D

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
kedinin küçüğünü severim bunlar da çok tatlı gerçekten :D büyüdükleri zaman o kadar şirin olmuyolar bence
ayrıca evde beslenmesi de bana ters...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
kedinin küçüğünü severim bunlar da çok tatlı gerçekten :D büyüdükleri zaman o kadar şirin olmuyolar bence
ayrıca evde beslenmesi de bana ters...

:) küçükler hepsi daha çok sevimli...ama evde beslenmesi ters olduğuna haklısın... fakat eğer iyi bakıyorsun (kedi, köpek, kuş) hiç bir şey olmaz...çünkü hayvan olsa kuş olsa bakımla ihtiacı var...ya ne hayvan, insan bile bakımla ihtiac duyuyor... evde hayvan beslenmesi daha titiz olması lazım, çok yorucu bir iş:D zamanında evden kaçtım, kedime anneme babama bıraktım:D :utann:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çok tatlı bunlar...teşekkür ederim arkadaşım...cici paylaşımın için...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
hepınıze ılgınızden dolayı tesekkur ederım arkadaslar ıyıkı varsınız.. sizi sevıyorum

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende bi hayvanseverim ama kedilere bi türlü ısınamadım.hep itici geldiler bana nedense..cocukken oynardık miniklerini görünce ama şimdi :S yani ne bilim üstüne para verseler yine beslemem evimde..favori hayvanlarım at ve köpektir :D asil onlar yaw :) mızmızları cekemem :D

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oyyyy ben hepsinii yerim:D dedğin gibi valla ayyyyyyyyyyyy hatta yerim ben onları:D
süperler ya paylaşımın içinde sağol..

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
benmde kedilerle hiç bi zamn yıldızım barışmadı ne kadar sevmek istesemde onlar beni sevmiyorlar maalesef ama fotoğraflar çok güzel:)