Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu benim albüm kapağım + ilk denemem

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
Bu benim albüm kapağım ve ilk denemem bu kapağa ne gibi şeyler yapabilirim
söylerseniz daha yeniyim bu konularda abimden az çok kaptığım bir kaç teknikle yaptım.. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Konuyu yanlış yere açmışsınız. Konunuzu taşıyorum.

Saygılarımla

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
sağol teşekkür ederim düzelttiğin için yeniyim bu sitede k.bakmayın

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
eger alt fon seninse gayet hos olmus merak ettim ne tarz yapiyorlar ?

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
pek daha çözebilmiş değilim yeni yeni başladım. Bu işi en iyi yapan kapak tasarımcıları olarak genelde PID ve Ciriminal ön planda oluyor.. herkes bu 2 tasarımcıya yaptırıyor.

grafikermehmet

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında çalışma olarak güzel ama fontlar biraz göz yoruyor okunmuyor gibi dişiye versen daha iyi olur du

g5 dual

🏅Acemi Tasarımcı🏅
albümün satmasını istiyosakki isteriz sanırım daha anlasılır bir font ve tasarım gerekiyor.

sinankul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben müziğin türünü merak ettim, öyleki bakınca rock, rap v.s. anlaşılıyo...notaların çokta gerekli olmadığını düşünüyürum. sonuçta zaten müzik cd kapağı...bu tür bi çalışmada daha agresif tipografik uygulama yapabilirdin...yazı karakterinde sorun var gibi..efekt uygulaması ise, karakter seçimide iyi olsaydı başarılı..

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
zaten bu bir geliştirme amaçlıydı. ben bu siteden daha fazla bilgi öğreniyorum. yorumlarınız için teşekkür ederim. eğer albüm kapağı tasarımını çok iyi yapan var mı aranızda ? peki Müzik türü Rap Melankolik bir albüm çalışması olucak yani benim içkaramsarlığımı yansıtıcak bir kapak olması gerekiyor bu yaparım diyen varsa bu albümüm ücretsiz olucağından kendimi tanıtmak amaçlı orta halli bi kapak olursa iyi olur. yani ücret isterse uzak olur. kont. alır yollarım bedavayada yaparım derse allah razı olsun. derim şimdiden. albümüm 2 ay içinde çıkıcak bu yüzden bir an önce olsa iyi olur ben Track listesinide sunarım bir kaç haftaya kadar yaparım diyen olursa mail adresimi özelden isteyebilir.

mcisaret

🌱Yeni Üye🌱
Birz daha çalışırsan daha iyisini yaprsın eminim =)