Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu da benim siyah kuğum

Benzer konular

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
dudak kısmınının opacity biraz düşürürsen çok daha iyi olur .. güzel çalışma tebrikler.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Güzel olmuş eline sağlık. Tüycüklerin uçlarını göz kapaklarıyla kaynaştırırsan daha gerçekçi olur. Bir de özellikle tüylerin kenarlarına doğru alındıkları zeminin rengi görünüyor. Dekupeden sonra uçlarındaki zemin kalıntılarını bi şekilde yok etseniz daha da gerçekçi olurdu. Bir de dudakların kenarlarının keskinliği sırıtıyor. Sanırım mecit arkadaşımızın da gözüne batan da buydu ama opacity değerini düşürmek sorunu çözmez. Dış sınırları yumuşatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmuş eline sağlık. Tüycüklerin uçlarını göz kapaklarıyla kaynaştırırsan daha gerçekçi olur. Bir de özellikle tüylerin kenarlarına doğru alındıkları zeminin rengi görünüyor. Dekupeden sonra uçlarındaki zemin kalıntılarını bi şekilde yok etseniz daha da gerçekçi olurdu. Bir de dudakların kenarlarının keskinliği sırıtıyor. Sanırım mecit arkadaşımızın da gözüne batan da buydu ama opacity değerini düşürmek sorunu çözmez. Dış sınırları yumuşatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.

ya evet ben tüylerle göz kapaklarını birleştirdim fakat bu seferde göz kayboldu diğer konularda EVET HAKLISINIZ...

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kusura bakma ama SİYAH göz hiç olmamış. Yapmacık olduğu belli oluyor. Tüyler göz kapakları ile ayrı durduğu için oda sırıtıyor, dudakları sonradan koydun heralde kenarlarından iz varmış gibi sanki. Sonuç olarak sen beğendiysen eğer eline sağlık diyorum...

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kusura bakma ama SİYAH göz hiç olmamış. Yapmacık olduğu belli oluyor. Tüyler göz kapakları ile ayrı durduğu için oda sırıtıyor, dudakları sonradan koydun heralde kenarlarından iz varmış gibi sanki. Sonuç olarak sen beğendiysen eğer eline sağlık diyorum...

ben beğendim ama buraya kattıysam benim için benim beğenmem hiç de önemli değil işte tamda bu yüzden kötüyse kötü demelisin...

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben zaten kötü dedim. Photo-Manipülasyon zor iştir. Bence yaptığın işlere birde dışarıdan bir göz olarak bak, işte o zaman daha sağlıklı bir iş çıkar ortaya. Kusura bakma ama senin yaptığın iş gerçekci durmuyor maalesef.

Saygılar

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
görmeyeli çirkin ördek yavrusu bayağı büyümüş. :D

siyah tüyler bas bas bağırıyor biz buraya ait değiliz diye açıkçası emanet gibi durmuş yine de emek vermişsin emeğine sağlık.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya evet ben tüylerle göz kapaklarını birleştirdim fakat bu seferde göz kayboldu diğer konularda EVET HAKLISINIZ...

Alt tüylerin başlama noktası ideal. Fakat demek istediğim başlama noktasına doğru ten koyulaşarak yumuşak bir geçiş sağlanırsa daha gerçekçi olur. Ama bu haliyle de güzel.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
"Siyah kuğu" için fazla aydınlık olmuş. Burun, üst dudak ve göz çevresindeki ışık patlamaları azaltılmalı diye düşünüyorum ...

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Siyah kuğu" için fazla aydınlık olmuş. Burun, üst dudak ve göz çevresindeki ışık patlamaları azaltılmalı diye düşünüyorum ...

ben güzel diye düşünmüştüm ama hepten kötüymüş arkadaşlar aydınlattığınız için teşekkür ederim :crying:

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben güzel diye düşünmüştüm ama hepten kötüymüş arkadaşlar aydınlattığınız için teşekkür ederim :crying:

Hayır o kadar da değil beyauvv :rofl: çalışma güzel ama ben sadece daha güzel nasıl olur formunda yaklaştım çalışmaya o kadar.